Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

SonyEriccson W700i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SonyEriccson W700i

    tere. selline probleem siis: sai ostetud kauplus.ee-st USB kaabel telefonile. selle kaabliga sai ka kaasa mingi CD plaadi. kui arvuti ja telefon läbi kaabli ühendada, hakkab telefon akut laadima. kuid plaadilt ei leia kusagilt w700i draivereid ka :S ???

    #2
    Vs: SonyEriccson W700i

    See mingi cd ongi draiverid.Tavaliselt peaks automaatlselt lööma installi ette et selle ära teeksid.ja installimise ajaks paned telefoni arvutile järgi.Telefonid hakkavad kõik laadima mis arvutile järgi paned.Kui automaatselt ette ei löö siis vaata cd sisu läbi ja otsi.Kui kaasa anti küll siis tal draiveird ikka peal on

    Comment


      #3
      Vs: SonyEriccson W700i

      hm, uurisin selle plaadi läbi. ei leidnud midagi, cable install fail on aga seda ei lase installida. kui vaatan device manger alt, siis seal näitab et puuduvad sonyericsson w700 draiverid :S plaadi peal ma ei leidnud midagi nagu. ehk keegi oskab aidata. netist ei leidnud ka mingeid draivereid

      Comment


        #4
        Vs: SonyEriccson W700i

        Siis on mingi vuffel cd antud sulle.Vii tagasi ja sõima,küll annavad õige cd.Netis tegelt peaks olema küll need olemas,aga ise otsind pole.pole olnud tarvis.Endal K750i ka.Kuidagi aidata ei saa.

        Comment


          #5
          Vs: SonyEriccson W700i

          SE plaadil olev DataSuite on üpris pask- kasuta parem netist allalaetavat MyPhoneExplorer'it

          Comment


            #6
            Vs: SonyEriccson W700i

            no ja ma saan aru et seda kasutada. kuid asi on selles et kui telefoni järgi ühendan USB kaabliga, siis ( My Computer-Properties-Device Manger) seal näitab et et on ühendatud sonyericsson w700i, kuid sellel kollane hüüumärk peal, et nagu draiverid puudu:S kas see peabki nii olema? My phoneexplorer alt otsima panna siis ei leia telefoni :S

            Comment


              #7
              Vs: SonyEriccson W700i

              Draiverid on jah peale laadimata.Seepärast hüüumärk ongi

              Comment


                #8
                Vs: SonyEriccson W700i

                küsimus selles ongi et kus ma need saada võiks ??? kaasas oleva plaadi peal ei ole, kallis sõber google ei aidanud ka mind ( või viga lihtsalt minus endas).

                Comment


                  #9
                  Vs: SonyEriccson W700i




                  seal sinu telefoonile igasugu asju!
                  muidu sa kohe algul ei saanud kaablit ega mingit plaati kaasa?
                  ma ostsin w800i siis sain kõik kaasa!

                  Comment


                    #10
                    Vs: SonyEriccson W700i

                    Esmalt postitatud --power-- poolt
                    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...s1_1&pid=10437


                    seal sinu telefoonile igasugu asju!
                    muidu sa kohe algul ei saanud kaablit ega mingit plaati kaasa?
                    ma ostsin w800i siis sain kõik kaasa!
                    Loe teema algust ka

                    Comment


                      #11
                      Vs: SonyEriccson W700i

                      lugesin seal ongi draiverid ja muud sellist nänni nagu!
                      ja kui ei tööta saada sony ericssonile kiri et vaj selliseid asju!

                      Comment


                        #12
                        Vs: SonyEriccson W700i

                        ja, tõmbasin selle, kuid see vajab SP2-e mida mul hetkel ei ole. vahetan win ära, siis SP2 ja siis saab proovida kas see töötab.

                        Comment

                        Working...
                        X