Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lg Kg800

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lg Kg800

    LG KG800 ehk siis LG Chocolate. On äkki keegi endale sellise isendi soetanud ? Nimelt sooviks saada võimalikult asjalikku infot telefoni kohta, kuna praegu vaadates erinevaid telefoni müüjate lehekülgedel olevaid andmeid ja teiste suust kuuldud jutu järgi ei saa enam hästi aru mida siis tegelikult uskuda.
    Nagu aru saan siis telefonil täpitähti pole või on ehk mingi nö. Eesti jaoks kohandatud softiga seeria müüki tulnud ? Mälu 128 MB ja mälukaarti juurde osta ei saa ? Kõik kaablid ja klapid kaasas telefoniga ?

    #2
    Vs: Lg Kg800

    ...täpselt nii ongi, eesti keel on telefoniraamatus toetab sisestatud täpitähti, aga ise neid sisestada ei saa. Mälu juurde ei saa - pole vajagi.

    Comment


      #3
      Vs: Lg Kg800

      Aga kas neile mingeid softe ei liigu mis paneks telefoni täpitähti toetama ?

      Comment


        #4
        Vs: Lg Kg800

        olen kuulnud negatiivset nende kohta ka seda, et kui yxkord need puutetundlikud nupud kuluma hakkavad, siis on suht raske neile pihta saada!

        Comment


          #5
          Vs: Lg Kg800

          Esmalt postitatud hYpNoTiZa poolt
          olen kuulnud negatiivset nende kohta ka seda, et kui yxkord need puutetundlikud nupud kuluma hakkavad, siis on suht raske neile pihta saada!
          ...ja nii need kuulujutud alguse saavad, külapoe esise pingi pealt!

          Comment


            #6
            Vs: Lg Kg800

            mm.. ostsin paar päeva tagasi.. kellel juba on.. ehk kirjutaks kuidas rahul on... neid foorumi klatsijutte eriti igalpool ei usu.. et a la ma kuulsin et on nii ja naa....

            kuidas teil aku peab jne jne...

            huvitab lihtsalt... et kas tegin õige ostu.. ekssee muidugi individuaalne värk.. kellel veab ja kes saab praagi:P

            Comment


              #7
              Vs: Lg Kg800

              ... selline koduperenaiste telefon, kellel pole muud vaja kui korra või kaks päevas helistada. Fotokas tegi norm pilte ja ilmselt ka mp3 on kuulatav, helistamiseks aga see telefon ei kõlba! (ok töötelefoniks ei kõlba)

              Comment


                #8
                Vs: Lg Kg800

                Mul emal on selline telefon, tooksin ka mõned head ja vead välja mis meelde tulevad.

                -Telefonis paistab pilt väga ilus, arvutis minu jaoks kohutav. Sellise hinna eest tahaks juba ka paremat pilti. (Me@SE fanatt)
                -Kui käia nt ise pesus ja hakata telefoni siis näppima hakkavad puutetundlikud nupud ise ringi trallama. Nt esimesel päeval oli veidi naljakas näha telefoni sellepärast ise menüüs ringi laskmas. (soojus, niiskus)
                +MP3 on hea kuulata, kõik on käepärane. Sisemälu küllalt palju.
                +Telefoni stiil ja karp ning muud asjad on väga läbi mõeldud.

                Äritelefoniks see ei kõlbaks, pigem tõesti nagu Sully ütles, perenaise telefoniks.
                Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                Comment

                Working...
                X