Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Telefon emt mustas nimekirjas.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telefon emt mustas nimekirjas.

    Niih mul vanaema leidis telefoni samsung sgh-d820 tagastada õigele omanikule plaani pole, sest ise ka mitu telefoni ära kaodand ja kas keegi mulle on midagi tagastand? ei

    Niih värk selline et ta emt mustas nimekirjas sisse ega välja helsitada ei saa.

    On võimalus seda kuidagi lahti ka teha?

    #2
    Vs: Telefon emt mustas nimekirjas.

    mul üks tuttav leidis parkimisplatsilt auto.spetsialist tagus numbrid üle ja asi korras.telefoniga tehakse samamoodi.

    kahjuks lõpes tuttavale autosõit kurvalt,sest politsei ei tahtnud auto leidmisest midagi kuulda(sama juhtub ka telefoniga)
    IMEI numbri ületagumine loetakse kuritööks ja läheb paragrahvi alla.

    Comment


      #3
      Vs: Telefon emt mustas nimekirjas.

      juhtub

      Comment


        #4
        Vs: Telefon emt mustas nimekirjas.

        Nii see kriminaalne mõtteviis tulebki. Kibestumine, sest kadunud telefoni ei tagastata. Siis esimene leitud telefon, mille IMEI ära muudad. Tehnika on käes. Teine leitud telefon, IMEI muudad ära. Kuna teist telefoni pole vaja, siis müüd selle maha. Tekib tunne, et raha saab ka palju lihtsamalt, kui tööd tehes. Edaspidi asutustes ringi käies sirutub käsi justkui möödaminnes lauale jäetud telefonide järele... Nähes bussipeatuses üksikut naisterahvast moodsa telefoniga teed selja tagant äkkrünnaku ja voila - käes...
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Vs: Telefon emt mustas nimekirjas.

          ma arvan et ei teki siukest asja, lihtsalt leidsime telefoni ja oleks vaja see lihtsalt lahti saada et kasutada.

          Mu vanaema leidis selle telefoni mitte ei varastand ega midagi sellist.

          Ma leian telefoni ja tahan seda kasutada. Mitte ma ei varastanud seda kuskilt ega midagi. Mida te kurat kukute siin minigiks ala vargaks kutsuma.

          Comment

          Working...
          X