Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Language pack

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Language pack

    Siin palju spetse koos just seepärast pöördungi siia. Nimelt toon aegajalt Aasiast mobiile aga neil kõigil peal ainult Inglise keel. Hiinlased ütlesid, et kui suudan kuskilt leida Eesti Language pack-i siis võivad sisse istutada ka Eesti keele. Kui ma püüdsin neilt teada saada, et mis see pakett endast kujutab ei osanud nad suurt midagi seletada. Vene keelega samas neil probleeme pole ja samuti ka enamuse Euroopa keeltega. Olen siin oma pead vaevanud, et mis kurask seal siis nii rasket on, et nad Eesti keelt ei saa peale panna kuigi olin omaltpoolt valmis ka pakkuma nö. tõlke teenust.

    Kas oskab siin äkki keegi pakkuda mida mõeldakse language pack-i all ja kuidas oleks võimalik kasutada näiteks Nokia või mõne teise mudeli keelepaketti? Kavõi seda kuidagi modides.
    Kes pakub välja loogilise lahenduse ja pakub välja vajaliku softi see saab ka korraliku rahalise preemia.

    #2
    Vs: Language pack

    Keele pakette saab ikka, räägi täpsemalt mis mudelile vaja on.
    Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

    Comment


      #3
      Vs: Language pack

      Vot siin ongi see jama, et kui ma ütlen sulle mudeli nime ei anna see sulle midagi. Hiina telefonide menüü ülesehitus on erinev kui Nokiatel või mis iganes tuntud telefonidel. Vaja on spetsialisti kes suudab selle telefoni "hingeellu" tungida ja uurida kuidas see soft on ülesehitatud.

      Comment


        #4
        Vs: Language pack

        Sellist tööd saab teha näiteks hex editoriga. Datakaablit vaja ja selle xxx telefoni soft välja lugeda. Hiinas on sellised tuntumad näiteks Leadyd
        Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

        Comment


          #5
          Vs: Language pack

          Siia ongi koer maetud, et Hiinlased keelduvad mulle datakaablit müümast. Raiuvad, et see nende firmasaladus .
          Misasi on Leady?

          Comment


            #6
            Vs: Language pack

            Esmalt postitatud timbu poolt
            Siia ongi koer maetud, et Hiinlased keelduvad mulle datakaablit müümast. Raiuvad, et see nende firmasaladus .
            Misasi on Leady?
            '


            Hiinlaste hea telefon
            Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

            Comment


              #7
              Vs: Language pack

              Njh, aga kaablita nagu asi raske pisut, äkki ikka avaldad mudeli ka, või täiesti tundmatu looma jälg. Aga kui hiinas seda müüakse seda telefuuni, siis peaks seal marketingus ka kaableid müüdama vei mis?
              Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

              Comment


                #8
                Vs: Language pack

                Vaat, hiinlased on sellised master kopeeriad, et nad ei tea ise ka mis telefonist nad parajasti koopia tegid. Üks ja sama telefon võib tulla suvalise mudelinimetuse all. Kuidas parasjagu laos kleepse oli .
                Üks mudeli nimi peaks olema CECT C1000. See on 90% tõenäosusega Hiina originaal tootja aparaat.

                CECT on nendel enamuste koopia telefonide nimi ja ka nad ise päris täpselt ei tea mida nad kopeerisid. Probleem on sama ka suuremate tootjatega.
                Ühesõnaga, võtke siis nagu põhjaks CECT telefonid. Kes nende softi on võimeline muutma, nii et saab Eesti Keelseks sellele ilus 5 kohaline preemia.

                Nagu ütlesin, nad keelduvad kaableid müümast ja meie hiina jooksupoiss ütles, et Hiinlased ise ei ole võimelised data kaableid tegema. Ostavad ise ka neid Taiwanist sisse. Kaasas on kõigil telefonidel kaabel millega saab ta ühendada arvuti külge, et vaadata mälus olevaid faile aga sellest vist pole suurt abi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Language pack

                  Leidsin interneti avarustest sellise asja: http://www.multi-box.net/phonemodels.php

                  Kas ma saan õieti aru, et see vidin peaks võimaldama tungida nende Hiinakate hinge? Ise nii juhm , et ei saa asjale pihta aga seal listis küll igasugu Hiina tootjate mudelid ka.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Language pack

                    Kas on ka kellelgi mingeid uudiseid? On ehk keegi saanud juba jälile kuidas seda keelt muuta saaks?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Language pack

                      Esmalt postitatud timbu poolt
                      Leidsin interneti avarustest sellise asja: http://www.multi-box.net/phonemodels.php
                      Kas ma saan õieti aru, et see vidin peaks võimaldama tungida nende Hiinakate hinge? Ise nii juhm , et ei saa asjale pihta aga seal listis küll igasugu Hiina tootjate mudelid ka.
                      Tervitus.
                      Jah, olete minu arvates osaliselt õieti aru saanud. Selle vidinaga saab tarkvara uuendada ja keelepakette muuta ja muid töid taolisi teha. Paraku keelepaketid tehakse valmis tarkvara kirjutajate poolt (minu arvates). Üpris paljudele vanematele mobiilidele (kõige tavalisem 3310) on edulisemad peale pannud ka häkitud/muudetud tarkvara, milles on lihtlabasel moel keelepakette mõne hex editoriga editeeritud (iseasi on tarkvara 100% töökindluse saavutamine). Uuemate telefonide tarkvara nii kergesti minu teada enam muuta pole võimalik. Aga võin ka eksida.
                      Jõudu Teile.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Language pack

                        Jõudu tuleb tõesti soovida.

                        Näiteks Garmini GPS-ide firmware keeletabelil on läbi aegade mitu formaati olnud, viimastel mudelitel on see pakitud. Pakitud vormingus on samuti omad väikesed erinevused telefonide vahel. Tulevikus ilmselt läheb veel keerulisemaks.

                        Mobladega ilmselt sama lugu.
                        If you think education is expensive, try ignorance.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Language pack

                          Ehk siis lühikokkuvõte oleks, et ei saa siin nagu midagi ära teha????

                          Comment

                          Working...
                          X