Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia hädalaadija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Nokia hädalaadija

    Seda vänta peab ilmselt sama kaua keerutama, kui telefon vooluvõrgust laeb. Ütleme 2-4 tundi. Kui siis lõpuks helistada vaja, peab enne hinge tõmbama.
    Kui pole just tegemist mingi akutapja-kiirlaadijaga.
    Harjutamine teeb harjutajaks.

    Comment


      #17
      Vs: Nokia hädalaadija

      Esmalt postitatud Padasonic poolt
      Seda vänta peab ilmselt sama kaua keerutama, kui telefon vooluvõrgust laeb. Ütleme 2-4 tundi. Kui siis lõpuks helistada vaja, peab enne hinge tõmbama.
      Kui pole just tegemist mingi akutapja-kiirlaadijaga.
      Tundus olevat ysna hea ylekandega, st generaator sai päris head tuurid yles. Igas tahes rääkimis aega oli mitu korda rohkem, kui väntamis aega. Päris täis laadimiseks läheb jah ilmselt paar tundu, aga eks see olegi rohkem hädaabi lahendus, kui keset sahaara kõrbe aku ära sureb.

      Comment


        #18
        Vs: Nokia hädalaadija

        See ka, aga ma mõtlesin urmo pakutud lahendust.
        Lihtsalt sul õnnestus napilt enne mind postitada

        Comment


          #19
          Vs: Nokia hädalaadija

          Krona patareile laadija otsik külge ja ongi valmis.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #20
            Vs: Nokia hädalaadija

            Pinge? Vool?

            Comment


              #21
              Vs: Nokia hädalaadija

              Sarnane autolaadijale.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #22
                Vs: Nokia hädalaadija

                Nokia kohta ei julge täpselt öelda, kuid Siemensil on kaa 3,6V aku ja laadija on 5V, seega seda peaks väga edukalt saama laadida 4,5V patarei pealt- läbi laadija pistiku.
                Uuri oma laadija andmed välja, ja mõõda ära, nii koormuseta kui ka koormusega, siis selle järgi otsusta millega oma telefoni laadida saad- loomulikult läbi laadija pistiku, mitte kuidagi teisiti.

                Comment


                  #23
                  Vs: Nokia hädalaadija

                  Peaks mõõtma küll. Peamine põhjus, miks ma mõõtnud ei ole, on et mul pole sobivat pistikuga juhet (jah, tean, kuidagiviisi saab ka ise pistiku valmis, aga see pole hea). Laadija sisse ka ei näe, kuna sellel on Tri-Wing kruvid. Pole eriti viitsinud sellele sobivat otsikut taga ajada.

                  Hetkel on mõte selline, et kui võtta 4.5V patarei ja ühendada temaga jadamisi 10-oomine takisti ja diood, siis telefonile mingit häda sündida ei tohiks.

                  Muidugi, enne proovimist mõõdan ma originaallaadija ka üle, kuna kiire asjaga ei ole.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Nokia hädalaadija

                    Näe, eksisin, vähemalt üks tootja on sellele mõelnud:

                    Comment


                      #25
                      Vs: Nokia hädalaadija

                      No mina sain enamvähem sobiva otsiku ühe seinakuubiku otsikute komplektist.
                      Dioodi pole mõtet vahele panna.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #26
                        Vs: Nokia hädalaadija

                        ärge nii väga hoogu minge.hädalaadimine saab olla ainult ühekordne,äärmuslik abinõu.kes selle unustab,peab varsti uue telefoni ostma.
                        kui minna kuhugi tsivilisatsioonist eemale,siis on kõige õige õigem,nagu keegi juba eespool pakus,kaasa võtta tagavaraaku.
                        kui seda ei raatsi osta,siis tuleb kaasas tassida akulaadijat.kes võrgulaadijat liiga raskeks peab,see võtku autolaadija.elu on näidanud,et keegi ei keela oma abi,kui kui sul oma tarvikud kaasas.(võrgulaadija on parem,sellega õnnestub isegi aku uuesti täis laadida)
                        see vändaga laadija kõlbab juhuks,kui kavatsed kuhugi kõrbe ära eksida.rohkemaks pole teda tarvis.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Nokia hädalaadija

                          Varuakuga tuleb ainult arvestada seda, et lithium ion aku läheb külmaga kiirelt tühjax, patarei talub madalamaid temperatuure paremini.

                          Mul on müügis selline, patareide toitel laadija, selle sees käib 3 AAA tüüpi patareid.
                          viimati muutis kasutaja Rein%; 22 m 2007, 17:19.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Nokia hädalaadija

                            ei tasu vist ise ehitamisega vaeva näha. http://kauplus.ee/?t=348

                            Comment


                              #29
                              Vs: Nokia hädalaadija

                              Tegemist on suht vana leiutisega, sellised patareidega hädaabi laadijad on minu poes olnud müügis juba ca 2aastat. Väga suurt pointi pole jah jalgratast uuesti leiutama hakata. Olen näinud ka selliseid vändaga variante, aga pole kahjux proovind.

                              Comment

                              Working...
                              X