Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

8310 mure (korras!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    8310 mure (korras!)

    mure siis järgmine.
    ilmselt on telefon auto alt läbi käinud jne
    enivei, tööle ta vabatahtlikult ei lähe, ette ilmub kiri "contact service". kui laadija järgi panna, ja alt telefoni pigistada, siis saab selle isegi tööle.

    mingi aeg oli sellel isegi levi ja sai rääkida, kui alt pigistad. alt peab pigistama sellepärast et "raam" vms on katki, ning kruvi ei hoia telefoni koos.enam levi ka pole

    äkki saab kuidagi korda selle riistapuu?
    levi vaja korda teha ja "raam" ära vahetada.

    Kadaka teel sellises asutuses nagu "sevarta" nad telefoni tööle ei saanud, ütlesid et ei suhtle aruvitga. ilmselt ei osanud nad seda tööle panna, sest alt peab pigistama...

    äkki on kuidagi võimalik nii, et vahetatakse se "raam" ja "antenn" ära, kui siis tööle hakkab, siis ma maksan remondi eest, kui ei hakka, siis saab need jupid küljest ära võtta.

    segane jutt, kuid äkki keegi viitsiks tegeleda?

    defected@msn.com
    ostan nokia 6100/6610!!

    #2
    Tegelikult ei pruugigi elektroonikal ja muul kremplil viga olla aga kes teab ise pakuks aku viga vastu maad käimisel olen kohanud taolist asja 3110 ja 3210...igatahes proovi akut vahetada

    Comment


      #3
      olen proovinud. ei aita. levi ka pole ja ikkagi se raam on katki...

      Tegelikult ei pruugigi elektroonikal ja muul kremplil viga olla aga kes teab ise pakuks aku viga vastu maad käimisel olen kohanud taolist asja 3110 ja 3210...igatahes proovi akut vahetada
      ostan nokia 6100/6610!!

      Comment


        #4
        sain korda. 800.- läks koos korpusega maksma...
        ostan nokia 6100/6610!!

        Comment

        Working...
        X