Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Ericsson P990i simlock?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Ericsson P990i simlock?

    Hei,
    Rootsist ostetud Sony Ericsson P990i on simkaardi lukuga (nene "3" operaatorilie siis). Kas on variante, kuidas selle maha saaks?

    Ette tänades,
    Anryo

    #2
    Vs: Sony Ericsson P990i simlock?

    Esmalt postitatud anryo poolt
    Hei,
    Rootsist ostetud Sony Ericsson P990i on simkaardi lukuga (nene "3" operaatorilie siis). Kas on variante, kuidas selle maha saaks?

    Ette tänades,
    Anryo
    on, aga minuteada mitte tasuta. Endal on näiteks Z800i ja täpselt sama probleem(isegi operaator on seesama rootsi "3"). Kuna sul on väga uus(kallis) telefon, siis oled võibolla nõus maksma. Mina vist loobun. Aga abi peaksi saama selliselt teenuselt nagu Total Multiserver. See peaks töötama sedasi, et esmalt suhtleb Total Multiserver klientprogramm jadakaabli abil sinu telefoniga ja seejärel saadetakse Total Multiserver'i serverisse mingi telefoni riistvara info(või siis IMEI kood) ja sellest arvutatakse mingi algoritmi alusel operaatoriluku eemaldamise kood ning siis tuleb see info tagasi sinu telefoni. Või siis flashitakse midagi ära. Kui keegi teab täpsemalt, siis võiks selgitada. Mul poleks midagi selle vastu, et nende teenust legaalselt tarbida, kui see maksab ~400.- + kaabel(viimane on mul kyll olemas).

    Kui keegi teab, kuidas tasuta saaks, oleksin väga tänulik! Või siis mõistliku summa eest(~100.-).

    Comment

    Working...
    X