Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

FM raadio (stereo ja mono)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: FM raadio (stereo ja mono)

    Esmalt postitatud kmw poolt
    Siis pole ju üldse stereol mõtet, kui seda kuulata ei saa kuskil. Kas kellelgi on veel samu probleeme?
    Telefoniks nokia 6280 ja originaal klapid... täpselt sama jama. Nii et ärgem süüdistagem telefone süüdistame riiki ja koonerdajatest raadiojaamu, kes ei edasta meile piisava kvaliteediga sidet.

    aga ärge nüüd kõike kullana ka võtke

    Comment


      #17
      Vs: FM raadio (stereo ja mono)

      Pole møtet syydistada raadiojaamu. Kui normaalset vastuvøtjat ei taha osta siis vøid koonerdamises iseennast syydistada. Mina saan næiteks Tallinna raadiojaamu ka Viitnas (ca 70km Tallinnast) stereos kuulata, kui sealt kaugemal levi nørgaks læheb siis on juba Narva jaamad kuulda. See, et møni ei saa Tallinnas stereot kætte tuleneb ikkagi kækist vastuvøtjast.

      P.S. Raadiojaamad ei edasta sidet.
      k.

      Comment


        #18
        Vs: FM raadio (stereo ja mono)

        telefoniga?
        kui mingi muu asjaga, siis nagu ei puutu teemasse. mul autoraadio peidetud antenniga mängib ka Märjamaal ilusti Radio Maniat. aga nagu juba mainisin, siis see ei puutu teemasse
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #19
          Vs: FM raadio (stereo ja mono)

          Maniat olen kuulanud (läbi mõningate kahinate küll) isegi Valgamaal, Tallinnast linnulennult 176 km kaugusel (kui GPS-i uskuda) ja just autoraadioga.
          Head susserdamist !

          Comment


            #20
            Vs: FM raadio (stereo ja mono)

            Autoraadiol ja mobiilil on märgatavad antennide erinevused.
            Samas autoraadio läheb väga varakult mono peale üle ilma et kuulaja märkaks, kuigi tabloole jääb stereomärk alles. Tavaliselt linnast välja sõites varsti mono. Nii et ärgem võrrelgem võrreldamatut.

            Comment


              #21
              Vs: FM raadio (stereo ja mono)

              Kui jut kåib raadiojaamade syydistamisest koonerdamises siis puutub kyll. Keegi ei kåse sul telefoniga raadiot kuulata. Loomulikult ei kuula ma Viitnas raadiot telefoniga, telefon on helistamiseks. See viitna nåide oli toodud selleks, et syydistaja saaks aru, et signaalil pole håda midagi vaid vahendid millega seda vastu vøetakse on valed.

              N: Kui ma pirital oma telekal antenni asemele traadi panen siis kaa kuidagi etv-d nåeb. Aga halvasti. Ma ei torma etv-d syydistama koonerdamises kuna traat on liiga halb antenn ning syydistan ennast kui ei taha antenni osta et etv-d vaadata.

              E: Loomulikult vabandan OT pårast kuid lihtsalt pidin midagi ytlema (våhemalt mønede) raadiojaamade tåiesti normaalse signaali kohta
              k.

              Comment

              Working...
              X