Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Ericsson z530i lintkaabel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Ericsson z530i lintkaabel

    Lugu on siis selline, et telefoni lintkaabel, mis yhendab ylemist poolt alumisega on katki ja oleks vaja uut.

    Ma ei tea kas või kust telefonidele varuosasid mõistliku hinnaga saab, 2kki keegi oskab soovitada kohta kust juppe saab või pakkuda sellist juppi.

    Kuna tegemist ei ole uue telefoniga, siis eeldan, et see ei maksa v2ga palju, aga hinna võib kallimaks teha kaamera mis on sellele kaablile kinnitatud. oodatud oleksid ka katkise või ilma kaamerata kaablid, sest kaamera pole v2ga oluline.
    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

    #2
    Vs: Sony Ericsson z530i lintkaabel

    Mul on sama jama...kaamera, kõlar ei tööta ja mõlemad ekraanid väga vaevaliselt...Proovi mõnda esindust näiteks EMT...Äkki teevad korda või kui tahad ise teha siis otsi turu pealt seda telefoni, millel on see ühendus terve, muud ei oska soovitada

    Comment


      #3
      Vs: Sony Ericsson z530i lintkaabel

      Mõtlesin, et üritan midagi keerulisemat: lintkaabli parandamine. seal on katki neli rada displei jaoks ja neli rada kaamera jaoks, tööle on vaja aint displei saada nii, et kaks korda neli tinutust hästi väikestel aladel ja asja võib tööle saada.
      Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

      Comment


        #4
        Vs: Sony Ericsson z530i lintkaabel

        arvan,et megakalliks ei tohiks minna.nii 250 ga peaks hakkama saama,

        Comment


          #5
          Vs: Sony Ericsson z530i lintkaabel

          Parandamine ei õnnestunud eriti, sain aint taustavalguse tööle. K2isin ka mingis mobiiliparanduses kysimas, aga ma ei nõustunud maksma 500eek vahetuse eest või 300eek jupi eest. Ei viitsind rohkem parandusi otsida (kindlasti oleks saand odavamalt), sest sain samasuguse terve telefoni 200 eegu eest, mida võib juba nimetada normaalseks tehinguks. katkise j2tan varuosadeks, mis sest, et see ribakaabel on ainuke nõrk osa nendel klapiga telefonidel.
          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

          Comment

          Working...
          X