Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

    hakkas huvitama selline teema. Kuna reisin suht palju, siis oleks kasulik selline lahendus, kus telefoni pisike handsfree suudaks läpaka küljes skype klappideks ja mikriks olla ning vahepeal ka telefoni küljes toimetada - suured klapid lähevad väntsutamisega lihtsalt laiali ja kaaluva/võtavad väärtsliku ruumi.
    Seni on kõik kelle käest küsinud olen, öelnud, et pole olemas - tuulasin täna väheke netis ja seal väidetakse, et teatud tingimustel on võimalik.

    Kas kellelgi siit foorumist on selline asi käimas? Kui on, siis milline on handsfree mudel ja mis draiveritega BT jookseb? Kas oli keeruline käima saada? Millised oleks eeldused?

    #2
    Vs: Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

    skaip ise pakub vastavat vidinat, mis spec järgi ühendub kahele korraga külge:
    link

    Comment


      #3
      Vs: Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

      Trendneti USB bluetooth pulgaga on küll selline võimalus. Ise katsetanud ei ole, kuna puudub BT handsfree.
      Kui on vaja mitme seadme taga korraga rääkida, siis otsi googlest märksõnadega "multipoint bluetooth handsfree". Aga oletan et lausa kahe seadmega korraga rääkida ei taha. Sel juhul peaks piisama, kui üks või teine seade kordamööda handsfreega ühendub...?
      Allkiri.

      Comment


        #4
        Vs: Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

        mitme seadme taga korraga ei oska kommenteerida, aga tavalise peakomplekti saab tööle ilusti. ma oma logitechi nii nalja pärast testisin. msn toimib, Skype pani mingi errori, aga ilmselt viga vanas Skype`s
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

          Seda plantronics'i vidinat ma möödunud nädalal ei näinud kodulehel - ju ta siis siginenud vahepeal Käisin möödunud nädalal saksas mööda suure experdi poe riiuleid - miski kümme meetrit oli kõikvõimalike handsfreesi. Sinihambal vahemikus 20-55 euri. Ükski müügimees midagi kommenteerida ei oska. Mobla müüjad on nõutud ja saadavad arvuti meeste juurde, need ütlevad, et pole olemas. Foorumites on seisukohti erinevaid - seega tahtsin küsida, kas kellelgi on olemas isiklik kogemus. Ehku peale osta nagu ei viitsiks - kuna valik on saja kroonise hinnavahega käris suur. http://www.telemark.ee/ lubab päris paljudele toodetele skype tuge.

          Tegelt ei ole nõutav mitu seadet korraga, vaid üks või teine.
          viimati muutis kasutaja kellakägu; 20 m 2008, 19:34.

          Comment


            #6
            Vs: Bluetooth handsfree arvuti ja Skype külge

            ma usun, et sinihammas on sinihammas. telefon arvutiga ühildub, kui siis see peakomplekt telefoniga toimib, siis miks ei peaks arvutiga toimima
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment

            Working...
            X