Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobla vibra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobla vibra

    Küsimus siis selline et kui mobla lahti lammutad kas vibra jääb alles või kaob? Keegi rääkis et vibrat siis enam pole või see on lihtsalt müüt?

    #2
    Vs: Mobla vibra

    Vibraator asub akus.

    Comment


      #3
      Vs: Mobla vibra

      Esmalt postitatud ahtoo poolt
      Vibraator asub akus.
      Mina olen küll väga paljudel näinud seda siiski telefonis.

      Comment


        #4
        Vs: Mobla vibra

        Ei oska vaielda,aga vanematel Nokiatel olid nad küll akudes.

        Comment


          #5
          Vs: Mobla vibra

          Kliki aegsetel telefonidel oli see akude sees(nokia 2110aastatel),vähegi tänapäeva mudelitel on see ikka telefoni sees.

          Comment


            #6
            Vs: Mobla vibra

            ega see vibrat ei mõjuta kui ma telefoni lahti võtan?

            Comment


              #7
              Vs: Mobla vibra

              Ei mõjuta, kui sa midagi ära ei lõhu.

              Comment


                #8
                Vs: Mobla vibra

                Kui see vibra mootor telefoni seest välja kukub ja voodi alla veereb, siis telefon pärast tõesti enam ei värise.

                Comment


                  #9
                  Vs: Mobla vibra

                  Vaata et sa seda lahti võttes paigast ära ei liiguta muidu keerutab vastu korpust ja siis enam värinat sa sellest ei saa.

                  Comment


                    #10
                    Re: Vs: Mobla vibra

                    kõikidel uuematel, mida ma näinud olen, on vibra mootor eraldi korpuse sees, minema ta sealt ei kuku (kui just täielikult lahti ei lammuta) ja töötab ka pärast edukalt edasi. Ja nii pisike see mootor ka ei ole, et kahe silma vahele jääks või põranda prakku tolmu vahele ära kaoks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mobla vibra

                      Küsiks samasse teemase. Et mis võib N80`l olla, kui vibraga kaasneb vastik plärin. Nagu oleks lahti miskit või sellist. On kelleli kogemust. Eks muidugi kindla vastuse saan, kui lahti lammutan. Aga äkki kellelgi samuti olnud, et kas siis rootor käib vastu kusagile või klapp siinidel pläriseb.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mobla vibra

                        Esmalt postitatud Cert85 poolt
                        Küsiks samasse teemase. Et mis võib N80`l olla, kui vibraga kaasneb vastik plärin. Nagu oleks lahti miskit või sellist. On kelleli kogemust. Eks muidugi kindla vastuse saan, kui lahti lammutan. Aga äkki kellelgi samuti olnud, et kas siis rootor käib vastu kusagile või klapp siinidel pläriseb.
                        Kisu lahti ja veendu. Vibratsioon tuleb ikka suht igalt poolt läbi. Uurides saad sotti.
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment

                        Working...
                        X