Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3310 modimise kysimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3310 modimise kysimus

    Tekkis selline idee et võiks juustust telefonist korralikku aretama hakata või vähemalt natuke välimust muuta...katsealuseks oleks siis 3310 või 3330 oleneb mille ma odavalt kätte saan...ja ette tahax võtta sellised muudatused
    1. Led'ide vahetus - näitex display valgustus yhtevärvi ja klahvid teist
    2. Softiga pöörata display'l taust mustaks ja tekst valgex/heledax
    3. aeglaselt kustuv valgus

    kuna ise selle mikrokirurgiaga tegeleda ei tahaks siis palju läheksid sellised muudatused maksma?

    #2
    see oleneb häkkeritest, kelle kätte remonti viid ja kindlasti sinu tingimisoskustest
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Mina võin selle valguse asja ja värvide vahetuse korda ajada.
      Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

      Comment


        #4
        To janar...
        paljuga sa selle muidu ära teeks...ja siis see et ma ise asun tartus...

        Comment


          #5
          136 valgus, teised asjad 100, ei tee seda ise, üks sõber, valguse sujuv kustumine, net monitor, uued helinad, pildi redaktor jne
          Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

          Comment


            #6
            ma võin ka enamus asju sul ära teha.valgust võin panna nii sinist kui valget,ja softi lasen ka peale kus valguse sujuv kustumine sees,aut.klahvilukk pildired.jne .
            Hind kokku 125.-.
            Tartu
            053916020

            Comment


              #7
              Sellest telefonist annab päris ilusa pilli teha!
              Annab vahetada valgus sinisex, punasex valgex, oranzix,annab veel need ledid heledamalt sirama kah panna!
              softi vahetsu: see hõlmab kõikke: nii autom.klahvi lukku, orig.helinate täielikku vahetust, sujuv valguse süttimine ja kustumine, turvakood üxkõik millisele menüüle, lisada annab mänge, netmonitori, pildiredaktorit. Muuta annab ka oma tahtmise järgi kõik tekstid, mis sul telefonis on ja kõik pildid (st. kõik ikoonid menüüs) jne... 8) Kahjux sa isel elad kaugel ja Tartu kanti on vähe asja ja ma panin tähele et seal Tartu kandis on üx OTT veel kes selle sul odavamalt ära teeb! Minu tax on muidu ledidevahetus 100 EEK ja softi vahetus koos täieliku lisadega 150EEK

              Comment


                #8
                Millised on telefoni tehnilised nõuded et asi 100% õnnestuks. Eelmistes teemades olen arutanud asja ja aru saanud, et 3310-l on versiooni nr ka määrav.
                Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

                Comment


                  #9
                  To tammiku:
                  Kas 5110 kümnele ka mänge saab uusi panna ja autom. klahviluku, ning mõned menüüd parooli alla???
                  Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

                  Comment


                    #10
                    3310 modimine jääb ära kuna sain odavalt 3510 aga tnx enivei kui selle praegune välimus peaks ära tyytama siis eks ma uurin jälle

                    Comment


                      #11
                      3310 jääb ikkagi 3310 -ks üks kõik kui palju siniseid ja punaseid dioode sa sinna ei tinutaks Ostke omale gameboy advanced ja jätke telefonid helistamiseks. 3310 softi mod-imisega kaasneb rida väikeseid erroreid, mis kokkuvõttes telefoni tema õigeks kasutamiseks ebamugavaks teevad. Ainuke asi mida tasub teha on 3310 to 3315, sellega kaasneb automaatne klahvilukk.
                      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                      Comment


                        #12
                        Tegelikult asi ikkagi rohkem isikupäras...me kõik tahame millegi poolest teistest erineda...kas siis auto, telefoni mille iganes...kui ikka oled silmapaistev tegelane mingis ringkonnas siis võib ju seda endale lubada

                        Comment

                        Working...
                        X