Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mis kasu mob´is surfamisest ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis kasu mob´is surfamisest ?

    Selline võhiklik küsimus tekkis kui siin teie, lugupeetavate, kirjavahetust lugesin. Ise kasutan juba üle aasta 6310´t, olen sõna otseses mõttes power user, minu vahekord telefoniga käib via sõrmistik või siis IR port, seda ka originaaltarkvara vahendusel (nokia ph.editor), ja saan justkui asjad aetud. Ehk siis helistan, arvutan, sms´in, gprs´in, harvematel puhkudel ühildan outlook´i. Siin nähes teie huvi midagi flashida ja mingeit partitsioone modida tekitab minus tunde,nagu ma saaksin sama raha eest vähem telefoni ekspluateerida vms, kui teie . Et siis, missugust rakendusliku või muidu meelelahutuslikku kasu saab kõikvõimalikest tarkvaradest, eeldusel, et mul pole tarvis passworde kräkkida ja meloodiaid/pilte kompõusida?

    #2
    Mis kasu on auto tuunimisest ja 400 000 eegusele autole veel investeerida 200 000 eeku. kas selle raha eest saab 50 % paremat sõidu mugavust.
    Kui autol on 200 kw kas on mõtet sinna aretada juurde lisa 50 kw.
    Kas on mõtet osta autot mis kihutab üle 130 km/h. Eestis tohib ju nagu nii sõita max 110 ja no mööda sõit kah veel.
    Sama on mobiilidega. Kui meeldib neid timmida ja isikupäraseks teha, palun väga.

    Comment


      #3
      mõni on ikka hella hingega. Küsisin lihtsalt puhtast huvist, sest ma EI TEA mida nende softidega teha saab. Et kas peaks samuti tahtma!

      Comment


        #4
        pole ma midagi hella hingega, kuna ise ei tegele nagu eriti softi muutmisega.

        Ja ilmselt kui sa loed neid teemasid,mis siin kirjutatud on, saad isegi aru, mida nagu nende progede ja softi muutmistega annab teha.

        Comment


          #5
          noh, tänan teavitamast. selle info edastamiseks poleks vast pidanudki nii palju tüli tegema endale..

          Comment


            #6
            Otseselt praktilist kasu ei olegi modimisest. Pigem asi huvidega seotud ja kui meeldib end arendada sis miks mitte. Võib tulevikus järgmises töökohas äki vaja minna neid oskusi.

            noh, tänan teavitamast. selle info edastamiseks poleks vast pidanudki nii palju tüli tegema endale..

            Comment


              #7
              elektroonika on krooniline ravimatu haigus selles on põhjus
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment

              Working...
              X