Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

5110 turvakood

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    5110 turvakood

    tre..
    mis arvate sellisest probleemist...
    mul yx 5110....tahax turvakoodi teada saada...panen kabla järgi...noktool käima ,näen koodi ära (kusjuures logomanageriga näitab sama koodi),aga kui toxin koodi telefoni siis ytleb ikkagi VALE KOOD....yxkord enne oli yhe 3310ga sama jama..

    olen kuulnud, et see on nii siis, kui varem on mitu korda eelnevalt turvakoodi valesti proovitud...

    oskab keegi aidata kuidas siis ikkagi selle turvakaga yhele poole saada...tundub, et igasugu resetid,open all ja muu säärane noktooliga ka ei aita...äkki mingit teist proget kasutada?? Mõni proge, mis muudab turvat nt...
    Flashimine teex jah turvaka jälle 12345x aga äkki ikka mõni muu moodus..
    Äkki on kellegil kokkupuudet old säärase probleemiga ???

    #2
    Jäta telefon mõneks päevaks rahulikult puutumata ja proovi siis. Programmi nime ei oska soovitada aga aitab "Full Factory Settings" tegemine. Proovi otsingut.

    tre..
    mis arvate sellisest probleemist...
    mul yx 5110....tahax turvakoodi teada saada...panen kabla järgi...noktool käima ,näen koodi ära (kusjuures logomanageriga näitab sama koodi),aga kui toxin koodi telefoni siis ytleb ikkagi VALE KOOD....yxkord enne oli yhe 3310ga sama jama..

    olen kuulnud, et see on nii siis, kui varem on mitu korda eelnevalt turvakoodi valesti proovitud...

    oskab keegi aidata kuidas siis ikkagi selle turvakaga yhele poole saada...tundub, et igasugu resetid,open all ja muu säärane noktooliga ka ei aita...äkki mingit teist proget kasutada?? Mõni proge, mis muudab turvat nt...
    Flashimine teex jah turvaka jälle 12345x aga äkki ikka mõni muu moodus..
    Äkki on kellegil kokkupuudet old säärase probleemiga ???

    Comment


      #3
      njah...tegelt meenub mulle isegi, et kunagi keegi soovitas sellise asja puhul lausa külmkapis hoida....nu vaatab..võcin lahti ja sisemise aku ka välla...

      a mis full factorisse puutub siis olen seda kunagi kasutand ka ...kui veel moblaparandaja olin...see on winteslas..sulle piax see ju tuttv proge olema...oled ju ka vist parandaja kui mu mälu ei peta...

      Comment


        #4
        kui v6imalusi rohkem, siis v6iks ju eepromi (24 seeria) yle kirjutada ja asi oleks 5min p2rast elus, aga see on jah error counter mis on peal ja teinekord on asi totaalselt lukku n2pitud (6210'ne puhul tavaline case)ja miski "full factory" seal enam ei aita

        parimat
        viirus
        hrrp://www.dialab.ee

        Comment


          #5
          proge nimi on dct3 repair partner by neb v1.0 voi siis 3.0f versioon seal on edit sees proovi seelega siiamaani olen sellega hakkama saanud nokia tool by jordik 3.25 on ka hea asi millega voi proovida
          55637792

          Comment


            #6
            a mis full factorisse puutub siis olen seda kunagi kasutand ka ...kui veel moblaparandaja olin...see on winteslas..sulle piax see ju tuttv proge olema......
            Unustasin ära juba jah, netis leiab ka täitsa edukalt crackitud winteslasid mis donglet ei vaja ja ei hakanud sellepärast seda mainima enne Aga selle abil saab täitsa edukalt tel. puhtaks

            Comment

            Working...
            X