Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

6210 teha 6250 pliis aidake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6210 teha 6250 pliis aidake

    ma tahax 6210 teha 6250 äkki annate linke või saatate softe olge inimesed ja aidake inimene hädast välja

    #2
    selle jaoks on vaja 6250flashi ja 6250 eepromi(soovitavalt virgin eepromi) need saat siit http://www.handy-flashpage.tk/ on vaja flash cablat ja siis kas knoki voi rolisega need proged saad ka eelmainitud aadressilt , algul lased eepromi peale parast flashi ,peale seda votad nokia tool ja mbus cabla ja teed updait faid see ongi koik
    55637792

    Comment


      #3
      mul 6210 ma ei sa :-[ aru ole ni hea inimene ja saada mulle need mailile pliis saada need asajad mida pean tegema Taunts37@hot.ee mul 6210 ja tahan uut menüüd sinna panna saatke mailile täpsed juhtnöörid ja täpsed progred pliis saatke aidake

      Comment


        #4
        Ei tahaks kurjasti õelda aga... ÕPI LUGEMA > > >
        Kõik ju nii kenasti puust ja punaseks tehtud.
        Sa ise küsisid linke. Miks rahul pole? ???

        Comment


          #5
          mhh sutsu sooda vist ;D puust ja punane on tõesti olemas
          MSN- taneltreima182@hotmail.com
          telefon katki.

          Comment


            #6
            seal saidil on koik kirjas.muidugi mitte eestikeeles aga piltidest peaks aru saama ???
            55637792

            Comment


              #7
              Veidi OT, aga ei tahtnud uut teemat ka päris luua, kuna üldjoontes haakub minu probleem sellega siin.

              Nimelt ei 'käi' minu 6210 enam stabiilselt 6250 softiga. Kasutasin ver. 5.03 ja peale MCU ning PPM kirjutamist telefoni hakkab see suvaliselt kinni jooksma. Vahel aga töötab päris normaalselt. Kas on mul midagi tegemata jäänud või on mõni vanem versioon stabiilsem? 6210 enda soft töötab aga korralikult. Ainult wap on kuidagi ära surnud nüüd. Kas seda ka kuidagi elustada annab, või olen ma midagi totaalselt ära tapnud? Ega muidu polekski nii oluline see 6250 softi sisse mutsimine, aga automaatne klahvilukk on see, mis teeb selle siiski vajalikuks.

              Tänud ette.

              Comment


                #8
                jah ega 6210 -6250 tegemine midagi head ei too vigane igat pidi ise proovisi uks kord windls -iga on siiani ok kuid knokiga ega rolisega midagi head valja tulnud ei ole on ka mingi sugused special flash packid netis uleval kuid seda proovinud pole
                55637792

                Comment


                  #9
                  jah ega 6210 -6250 tegemine midagi head ei too vigane igat pidi ise proovisi uks kord windls -iga on siiani ok kuid knokiga ega rolisega midagi head valja tulnud ei ole on ka mingi sugused special flash packid netis uleval kuid seda proovinud pole
                  No sain vägagi edukalt lõpuks oma teli flashitud. Ja seda tanu kNok'ile. Rolisega jah mingi jama oli. Praegu toimib vähemasti ideaalselt. Huvitav ainult, kas levi ka selle flashimisega kuidagi nõrgenenud on? Pulkade järgi tundub, nagu oleks, aga tegelikult on see kõik nii suhteline.

                  Comment


                    #10
                    DO NOT do a factory reset on this phone as it will lose 1800mhz signal or be very weak.  This also means DO NOT use EEPROM Tools to change the IMEI or calculate the FAID as this can do a factory reset.  Use Knok when changing 6210 into 6250

                    ------------------

                    keegi viitsib Tartus ühest 6210-st 6250-ne teha ?
                    pole nagu mõtet selle jaoks omale kablasid osta.
                    pole nagu nii valu ka sellega ..

                    Comment

                    Working...
                    X