Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ericsson ga628

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ericsson ga628

    Oleks selline küsimus ,et mida annaks selise telefoniga teha nagu ericson ga628 ,et kas sellele oleks võimalik uut softi panna või no valgustsut muuta ja veel igast. Seisab üks sellin ,et võiks proovida igasugust värki selle peal. Uut nagu ei tahaks kohe rikkuma hakata. Ja mis kaabel selle jaoks peab olema nagu ma tean data kaabel seda teha ei saa.

    #2
    Oleks selline küsimus ,et mida annaks selise telefoniga teha nagu ericson ga628 ,et kas sellele oleks võimalik uut softi panna või no valgustsut muuta ja veel igast. Seisab üks sellin ,et võiks proovida igasugust värki selle peal. Uut nagu ei tahaks kohe rikkuma hakata. Ja mis kaabel selle jaoks peab olema nagu ma tean data kaabel seda teha ei saa.
    Võid proovida selle näiteks mulle maha myya. Hea hinnaga olen nõus kaupa tegema. Helista 05267090

    Comment


      #3
      ega jah temaga eriti midagi teha ei ole valgustus valge puit korpus start up logo moned helinad mingi pilt ka jah..... minu isiklik arvamus
      55637792

      Comment


        #4
        ega jah temaga eriti midagi teha ei ole valgustus valge puit korpus start up logo moned helinad mingi pilt ka jah..... minu isiklik arvamus
        Ma tahaks näha kuidas sa 628 LCD logsid ja pilte näitama paned. ASCII graafikat ehk kyll, aga seda ei nimetaks ma pildiks.

        Comment


          #5
          nu ikkagi midagi. Mul praegu tähtis ,et ma saaksin selle asja selgeks kuidas neid asju ültse teha.

          Comment


            #6
            nu ikkagi midagi. Mul praegu tähtis ,et ma saaksin selle asja selgeks kuidas neid asju ültse teha.
            Ah ära näe vaeva myy telefon mulle parem.

            Comment


              #7
              628 mnjah mille eest voidelda
              55637792

              Comment


                #8
                heh ei kavatsegi müüa palju ma ikka selle eest saaks 50 raha
                ja palun keegi võiks tõesti natukew juhatada!

                Comment


                  #9
                  heh ei kavatsegi müüa palju ma ikka selle eest saaks 50 raha
                  ja palun keegi võiks tõesti natukew juhatada!
                  Tegelikult on asi nii, et selle mobiiliga ei anna tänapäevaseid trikke teha. Taustapildid ja helid ja siukesed värgid võid unustada. See on karm aga tõsi.

                  Kui natuke rohkem viitsimist on, siis saad sealt seest fläshi välja meelitada, seda ymber kirjutada ja uuesti telefoni saata, aga see on ypris keeruline ettevõtmine, just see flashi modimise osa.

                  Kyll aga saad selle mobiiliga teha miski mobiilse kontrolleri. Näiteks keevitad sinna kylge väikese skeemi, et siis mobiiliga kodus kyttet sisse-välja lylitada, või saad autole distants käivituse teha. Igasugu lõbusaid asju saad niivisi korda saata.

                  Comment


                    #10
                    hhmm kas siis on võimalik ka raadio sellega sisse lülitada ja selliseid asju võimalik teha?
                    Ja kui kas sellel peab siis kaart ka sees olema ja no jah ültse võiks natuke lähemalt selgitada!

                    Comment


                      #11
                      hhmm kas siis on võimalik ka raadio sellega sisse lülitada ja selliseid asju võimalik teha?
                      Ja kui kas sellel peab siis kaart ka sees olema ja no jah ültse võiks natuke lähemalt selgitada!
                      Kaart peab ikka olema, sest sul on vaja sinna telefonile ju helistada. Tegelikult on niimoodi väga raske seletada. Kõigepealt tee endale selgeks MIDA sa tahad teha ja siis kysi kuidas seda teha. Kui me hakkame seletama peensusteni kõiki võimalusi mida vana mobiiliga teha saaks, siis tuleb vääääääääääääga pikk jutt.

                      Comment


                        #12
                        oki siis kui ma tahan sellist asja nagu ,et raadiot telefoniga sisse lülitada. Kuidas seda teha?

                        Comment


                          #13
                          oki siis kui ma tahan sellist asja nagu ,et raadiot telefoniga sisse lülitada. Kuidas seda teha?
                          Võimalusi on palju. Yhs võimalik on selline, et pistad telefoni HF auki DTMF dekoodri, sealt digi signaal näiteks PIC'i, PICi sisse kirjutad proge, mis DTMFdekoodrit tuleva X signaali peale paneb näiteks pordi A esimese biti olekusse "1". PIC'i pordi A esimese biti jala kylge yhendad transi, sinna kylge relee ja rele kylge raadio.

                          Nyyd kui oma telefoniga helistad kontrolleri telefoni peale, siis toksid numbri kombinatsiooni sisse, mispeale edastatakse teisele telefonile DTMF toonid, teine telefon karjub need välja HF august, dekooder teeb need signaalid bitijadaks, ja selle biti jada peale tõstab PIC oma pordi A esimese biti olekusse "1", seepeale lylitub transi kaudu relee sisse, mis yhendab raadio vooluvõrku.

                          8)

                          Comment

                          Working...
                          X