Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Siemens c45

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Siemens c45

    Oleks sellele vaja eestikeelset flashi või language faili.

    #2
    minu arust tal ei olegi eesti keelt ei ole kohanud ega kuulnud ??? siin on moned flashid kui vaja
    55637792

    Comment


      #3
      siin siis http://www.siemens-club.ru/ph-c45-flash.php
      55637792

      Comment


        #4
        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...43071091;start=

        vot just seda faili sealt teemast oleks vaja, oli kunagi olemas aga läks kaduma. Äkki kellegil alles veel?

        Comment


          #5
          ja kas keegi reaalselt on seda nainud ja kui on voiks ka jagada teistega ;D
          55637792

          Comment


            #6
            minu meelest ei ole see nii väärt telefon, et sellega jamada yldse mõtet on, endal oli ja müüsin kiiremas korras maha kunagi eelmine aasta

            Comment


              #7
              Selles teemas ei arutata kas telefon on seda väärt või mitte > , siin otsitakse eesti keelt sellele telefonile.

              Comment


                #8
                igaühel on õigus oma arvamusele seega ära hüppa siin !

                Comment


                  #9
                  Kui sa tahad avalada oma arvamust c45 kohta siis mine tee omale eraldi teema ja avalda seal arvamust, aga kui sul pole midagi tarka öelda c45 eestikeele kohta siis ole parem vait.

                  Comment


                    #10
                    ma ei taha nuud tark olla ja etteheiteid teha kuid mulle tundum et see foorum muutub mingiks soja tandriks kus iga uks seletab mida tahab see foorum on puhendatud mobiili teemadele kus iga uks aitab palju oskab moobiiliga seonduvast mitte et keegi on lol jne see on niigi ainuke sait eestis kus saab suhelda moobilindusega seotuval teemal ma arvan et moderaator voiks rohkem jalgida mis toimub foorumis ei ole kull siin tegija inimene kuid tahaks inimlikku suhtumist mitte paska kuulata et nii ja naa vastasel korral ma arvan et ma lahkun siit foorumist.
                    55637792

                    Comment

                    Working...
                    X