Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

NOKIA 3410

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    NOKIA 3410

    Kas kuskil 3410-nele kah mingit softi on? ja kas 3310 flash kaablit saab 3410 peal kasutada?otsik on ju sama
    NOKIA 3410 Hacking

    #2
    on kull ja saab sama kaablit kasutada
    55637792

    Comment


      #3
      No aga kust saada 3410le siis seda flash faili?ma olen netist vaadanud aga kõik koht on 3310 omasid täis 3410le on aind mõni üksik ja toda kah ei saa tõmmata:P
      NOKIA 3410 Hacking

      Comment


        #4
        http://www.handy-flashpage.tk/ vaata ;D
        55637792

        Comment


          #5
          ei noh seal on jah 1 flash fail aga moded faile seal pole
          mul vaja siukest faili mis teex 3410st 3440ne:P
          NOKIA 3410 Hacking

          Comment


            #6
            ei ole kull kuulnud sellisest flas filist mis teeks 3410to3440 kuid vota ise ja modi originaal flash ara ise teed endale koige meeleparasema kui netis peaks olema modituid flashe ka kuid enamus on ilma eesti keeleta
            55637792

            Comment


              #7
              asi on sellest et ma ei oska ise teha seda nii hästi ja ei tahax ise nagu teha kah äkki keerab telefoni pärast täitsa **** ja mis ma siis teen??
              NOKIA 3410 Hacking

              Comment


                #8
                ja mis olex kõige sobivam programm selle flashi muutmisex siis millest saax algaja kah aru mitte et pead seal mingeid numbreid muuta:P
                NOKIA 3410 Hacking

                Comment


                  #9
                  mis arvutiga p...s keerad selle saab ka enam jaolt ka arvutiga korda vahemalt dct3 puhul kull ei ole mul uhtki laipa jaanud modimise koha pealt on selline proge nagu ppm edit v.1. a otsi netist see peaks algajale paris hea olema on kull veidike bugine aga ajab asja ara
                  55637792

                  Comment


                    #10
                    ppm edit pidi ju ull saast olema vähemalt kuskilt foorumilt lugesin ja tõmbasin ppm manageri mis pidid korralikum olema a to hui läheb käima xp peal
                    NOKIA 3410 Hacking

                    Comment


                      #11
                      suurem osa vanemaid progesid laheb win98 peal kaima kuid ise tahtsid algajale kus on koik aru saadav ja nii bugine ta ka ei ole saab hakkama kull isegi nii moned flashid sellega edukalt modinud
                      55637792

                      Comment

                      Working...
                      X