Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vinge 3310 MoD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vinge 3310 MoD

    http://nokiafree.org/forums/showthread.php...ghlight=twisted
    Eesti keele lisamine on eralõbu
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    Ütleks et tegemist on eriti vigase modiga, mis võib paari päevaga nii happuks minna et tuleb contact service ette
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #3
      Samad sõnad. Asi on ikka odavalt kokku pressitud. Klassi ka paar sellist mobla millel sama soft peal. Üks hakkas mingi aja pärast kokku jooksma. Mitte midagi ei saanud teha. Ainuke hea asi on see et kell on suurelt ees ning valgustus vilgub helina järgi. Ainukesed head asjad vist.

      Comment


        #4
        Ärge hirmutage nüüd rahvast ära...ega see telefoni kokkujooks ei tähenda et softis viga oleks vb on lihtsalt valesti midagi peale pandud, mul jooksis 3310 niisama ka kokku vahepeal ilma et oleks kaabliga kallal käinud:P Ja lugedes toda foorumit paistavad kõik rahul olevat:P

        Comment


          #5
          Nii on nüüd olemas omal tehtud selline soft, kus suur kella screensaver ja rütmiline valgus ja loomulikult eesti keelne.
          Ilma suuremate kaladeta
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            Olen kindel, et seda kella värki saab ka teistele nokiatele panna. Ehk oskab keegi teha Nokia 5110 jaoks ?

            Comment


              #7
              Nii on nüüd olemas omal tehtud selline soft, kus suur kella screensaver ja rütmiline valgus ja loomulikult eesti keelne.
              Ilma suuremate kaladeta
              Kust saab seda softi ?

              Comment


                #8
                to jakim:endal ka uks3310 ja 5210 moditud kui oleks sul huvi teeks kas voi vahetust flashidega
                55637792

                Comment

                Working...
                X