Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
Suure tõenäosusega on mikker saba andnud, kuid tont seda teab. Endal oli üks sony ericsson samalaadse veaga...vahetasin mikri ära ja voilaa. Kas ka sinul sama viga, tont seda teab.
hmmm, aga kui ma näiteks video teen siis jääb hääl peale, ilmselt on seadistusest kuskilt maas, aga olen juba kõikjalt telefonist otsind sellist kohta kust seda reguleerida saaks ja ei leia.
njah...siis füüsilist vigastust ei ole...Nokial annab helistamise ajal mikri välja lülitada, kas ka sellel ei tea. Võimalik on ka mingisugune softi kala...näpi, vaata ja uuri, ehk saad targemaks ja anna meilegi teada
Comment