Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kust saaks e51 kuulari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saaks e51 kuulari

    Oleks vaja nokia e51 kuularit.
    Kas ja kust saaks neti teel eestist tellida soodsa hinnaga selle junni. Vahetamisega saaks ise hakkama , ei pea olema originaal osa.

    #2
    Vs: Kust saaks e51 kuulari

    Millest järeldad et kuular läbi?

    Comment


      #3
      Vs: Kust saaks e51 kuulari

      Comment


        #4
        Vs: Kust saaks e51 kuulari

        Olen 2,5aastat e51 omanud ja ainus häda mis kuulariga seotud on - sita kogumine teda kaitsvasse kaltsu.
        Ainus rohi mis selle vastu aitab,on korpus lahti ja nõudepesuvahendiga kalts puhtaks pesta.
        Pärast seda töötab jälle nagu uus. Seda protseduuri tuleb tavaliselt korrata 1x aastas.
        Metalli laastu ja -tolmu kipub ka nokia endasse imema, seljuhul on aitab vaid jah kuulari vahetus.

        Comment


          #5
          Vs: Kust saaks e51 kuulari

          ma 3 korda juba kuularit vahetanud.
          125.- krooni maksab kermetis.

          Comment


            #6
            Vs: Kust saaks e51 kuulari

            Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
            ma 3 korda juba kuularit vahetanud.
            125.- krooni maksab kermetis.
            Elva telefonipoest küsides sain vastuse 220.-Aga tuleb siis ära puhastada Sully soovitusel.

            Comment


              #7
              Vs: Kust saaks e51 kuulari

              Esmalt postitatud Sully poolt Vaata postitust
              Olen 2,5aastat e51 omanud ja ainus häda mis kuulariga seotud on - sita kogumine teda kaitsvasse kaltsu.
              Ainus rohi mis selle vastu aitab,on korpus lahti ja nõudepesuvahendiga kalts puhtaks pesta.
              Pärast seda töötab jälle nagu uus. Seda protseduuri tuleb tavaliselt korrata 1x aastas.
              Metalli laastu ja -tolmu kipub ka nokia endasse imema, seljuhul on aitab vaid jah kuulari vahetus.
              Puhastatud ja asi korras!

              Comment


                #8
                Vs: Kust saaks e51 kuulari

                Nii rakverest sain uue , aga b-varuosa 100 eest. Netist leidsin odavaima 6o eek.

                See selleks , aga täis volumel ragiseb ikka. Algul tahtsingi puhastada , aga ta oli sinna liimitud ja eemaldamisega tuli membraan lahti.
                Uuel aga seda liimiriba polnud ja see hakkas klõpatsitesse kinni. Peab uurima , äkki käib praegu membraan ikkagi kuhui vastu , selline hääl on , nagu oleks mingi sitt vahel.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kust saaks e51 kuulari

                  Esmalt postitatud whiteshark poolt Vaata postitust
                  Nii rakverest sain uue , aga b-varuosa 100 eest. Netist leidsin odavaima 6o eek.

                  See selleks , aga täis volumel ragiseb ikka. Algul tahtsingi puhastada , aga ta oli sinna liimitud ja eemaldamisega tuli membraan lahti.
                  Uuel aga seda liimiriba polnud ja see hakkas klõpatsitesse kinni. Peab uurima , äkki käib praegu membraan ikkagi kuhui vastu , selline hääl on , nagu oleks mingi sitt vahel.
                  Kui vaja saad tartust uue originaal detaili (Kui ise paigaldad) 75.- NB! Need hiina kuularid ragisevadki, tavaline asi
                  Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kust saaks e51 kuulari

                    Mul on ka jube vaikne kõlar. ei tea kas aitaks puhastamisest või tuleks ära vahetada?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kust saaks e51 kuulari

                      Vaikse heli puhul aitab "kaltsu" pesemine.
                      Pesed niikaua, kuni kuulari auk hakkab vastu valgust läbi paistma.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kust saaks e51 kuulari

                        Tellisin ebayst uue kuulari endale aga peale vana kuulari puhastust hakkas see tööle. Kellel vana kuular katki siis minu käest saab uue. 58100189

                        Comment

                        Working...
                        X