Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Feik Iphone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Feik Iphone

    Tere , oleks vaja abi oma feigi iphonega , on kellegil aimu kas eestis keegi tark tegeleb siukeste asjadega või siukeste telefonidega kuna mul oleks vaja laadija juhet. Ei saanud kaasa seda kuna vend saatis välismaalt vaid telefoni ja juhet ei andnud. Ei oska öelda mis telefoni firma vms on kuna aku taga kus tavaliselt on mingigi tekst , seal ei ole midagi. See telefon on koopia või kloon iphone 3g-st.
    Aitäh igasuguse abi eest

    #2
    Vs: Feik Iphone

    Pildid aitaksid kaasa...

    Comment


      #3
      Vs: Feik Iphone

      hmm , teeks pilti okei aga kõik mida Sa näeksid oleks täpne kloon iphone 3g-st aga võin ka võta ära tagakorpuse ja siis teha pilti , sealt mingit infot ei saaks aga võibolla aitab kaasa eks ma siis teen need pildid

      Comment


        #4
        Vs: Feik Iphone




        ja lisaks veel et telefoni taga kaanele on kirjutatud iphone mitte lihtsalt phone nagu sciphonel või mõnel muul ja veel küsimus , et kust saaks li-ion 1800 mAh 3.7V aku laadijat vms ?

        Comment


          #5
          Vs: Feik Iphone

          Mis versioon ta täpsemalt on? Kui selle saad teada, saaksin aidata välismaalt tellida uue laadija. Nad ei maksa palju..

          Comment


            #6
            Vs: Feik Iphone

            no jah , sellega läheb juba raskemaks aga ma pean uurima venna käest. eks ma annan siis teada mingi aeg

            Comment


              #7
              Vs: Feik Iphone

              milline see laadimis otsik on kas nagu samsungi d820 siis peaks data kaabliga labi arvuti laadima
              55637792

              Comment

              Working...
              X