Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

infot akude kohta (BL-4U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    infot akude kohta (BL-4U)

    kuna telefonil aku peab vaevu 1 päev vastu, tekkis vajadus uue aku järele. vaatasin, ret Nokia aku ümmarguselt 600- Telemarki oma aga 150 ,muidugi 700mA Nokia enda oma 1000mA. kui palju nagu reaalselt see 300mA tunda annab. või kui keegi teab mõnda teist firmat kellel enamvähem kvaliteetne toode. igat hiina jama ka ei ostaks.
    päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

    #2
    Vs: infot akude kohta (BL-4U)

    Uuri stardikomplekte kas seal olev aku sobib. Saad 300eegu eest aku, laadija, telefoni ja kõneaja ka veel.
    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

    Comment


      #3
      Vs: infot akude kohta (BL-4U)

      võta õhendust kasutajaga janar74, saad tema käest hea hinnaga asja.

      Comment


        #4
        Vs: infot akude kohta (BL-4U)

        Esmalt postitatud rxs poolt Vaata postitust
        kuna telefonil aku peab vaevu 1 päev vastu, tekkis vajadus uue aku järele. vaatasin, ret Nokia aku ümmarguselt 600- Telemarki oma aga 150 ,muidugi 700mA Nokia enda oma 1000mA. kui palju nagu reaalselt see 300mA tunda annab. või kui keegi teab mõnda teist firmat kellel enamvähem kvaliteetne toode. igat hiina jama ka ei ostaks.
        Hiina jamad nad kõik. Originaalidel lihtsalt garantii ja veidi vähem praaki hulgas. Võrdluseks nt Panasonic seebika aku maksid 390EEK kodumaise esindaja juures, USA kaudu mingeid juuste tellides sain 250EEK eest 2. Tõsi üks neist on ca 40% originaali võimekusega, aga teine on originaaliga samaväärne. Sääst on piisav, et oleks võinud veel ühe isendi tellida ja ikka veel plussi jääda
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: infot akude kohta (BL-4U)

          sain kaubale Janar74- ga. vähemalt originaaliga on kindlapeale minek. kahjuks stardipakettides olevatel telefonidel väikse mõõdulised akud sees (oman elisa stardikat) kindlasti kui aega ja tahtmist saab tellides soodsamalt ja ehku peale ka samaväärse kui originaal. kuid lihtsalt sportlikust huvist uuriks kas Nokia 5530.le oleks ka saada suurema mahutuvusega kui 1000mA akut.
          päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

          Comment


            #6
            Vs: infot akude kohta (BL-4U)

            Suurem aku eeldab suuremaid mõõte. Võimalik, et 600mAh ja 1000mAh akude vahe on tegelikult ainult 200mAh. Tulemused on saadud lihtsalt erinevalt akusid koormates.
            Akude energiatihedus kasvab pisitasa, aga miskit revolutsioonilist ei ole viimasel ajal toimunud, seega tegelikku mahutavust ei ole ilmselt võimalik oluliselt kõrgemaks saada. Peale kannatab muidugi kirjutada mida iganes.
            Ülipika tugiaja saad, kui ostad nt hobbyking.com lehelt enda telefoni mõõdus aku ja lisad seeläbi telefonile paksust...
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment

            Working...
            X