Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Paluks veits targematelt valgustamist GPS kohta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Paluks veits targematelt valgustamist GPS kohta.

    Kuidas se mobiilil toimib,kas kasutab tugiposte või sateliite?On selle kasutamine tasuline?Huvitab just antud mudel koos trekbuddy programmiga.

    #2
    Vs: Paluks veits targematelt valgustamist GPS kohta.

    Minu teadmiste ja internti põhjal kasutab A-GPSi e. siis sateliite, kasutada saab siis pmst. tasuta... Kahjuks selle programmi kohta ei oska midagi öelda... Kui midagi valesti ütlesin, siis palun vabandust

    Comment


      #3
      Vs: Paluks veits targematelt valgustamist GPS kohta.

      Puhas GPS on ühesuunaline side, vastuvõtja saab sateliitidelt signaalid ja arvutab nende põhjal. Moblades olevad süsteemid püüavad vist tugijaamade abil asjaga kiiremini hakkama saada ja see võib tähendada andmeliikluse maksu alla minevat rida arvel. Need mõned GPS-iga Nokia aparaadid, mida ise olen pruukinud on küsinud kas tohib. Vastan - ei tohi.

      Comment


        #4
        Vs: Paluks veits targematelt valgustamist GPS kohta.

        Nokia 6730c -l on kah A-GPS valikutes, kui see välja lülitada, siis ei võtnud sisemine päris GPS üldse toru
        Alguses sai sellega isegi garantiid tüüdatud, kaheldes kas telefonis üldse päris GPS-i on. Peale tarkvara uuendamist versioon 031.022 peale asi veidi paranes - enamus juhtudel saab ilma A-GPS ita GPS-i kätte. Ei ole viitsinud asjaga tegeleda, kuna arvel pole asi kajastunud. Ei tea ainult mis välismaal A-GPS i pikem kasutamine maksma võib minna, korraks asukoha vaatamine küll arvel ei kajastunud.
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment

        Working...
        X