Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

n97 ühendab end kogu aeg internetti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    n97 ühendab end kogu aeg internetti

    Mis seaded või rakendust tuleb muuta, et telefon n97 mini end ise kogu aeg internetti ei ühendaks.
    enda arvates olen juba kõke seadeid muutnud nii et oleks "alati küsi" või "pärast kinnitust" stiilis
    Kui lülitan telefoni välja ja mõne aja pärast taas tööle siis ilma et ma midagi teeksin logib end kuhugi netti sest andmeside hakkab toimima(levi juurde ilmub ühenduse logo)
    kas ehk mõni viirus?
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    #2
    Vs: n97 ühendab end kogu aeg internetti

    Eks tee siis tehase seadete taastamine..

    Comment


      #3
      Vs: n97 ühendab end kogu aeg internetti

      tehase seadete taastamine ei anna tulemusi selles osas. Ikka midagi on mis paneb telefoni ühendust looma
      Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

      Comment


        #4
        Vs: n97 ühendab end kogu aeg internetti

        Kõige lihtsam on muuta ära netiseaded, millega tel 3g netti läheb. Siis on 100% kindel, et ei saa minna. Piisab ühe nr IP aadressist ära võtmisest või muutmisest ja korras. See tähendab ka muidugi seda, et kui tegelikult tahad netti minna, siis pead enne käsitsi tagasi muutma või uued seaded alla laadima.
        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

        Comment


          #5
          Vs: n97 ühendab end kogu aeg internetti

          tegelikult on vist viga softis, näiteks mõned päevad ei juhtu midagi ja Eile sootuks juhtus selline asi et telefon hakkas laadima?!??tõsiselt... jah hakkas rulluma see laadimis indikaator ja küljel helendas ka tuluke ja seda kõike ilma laadijata ja ilma igasuguste juhtmeteta. järgi andis kui lülitasin telefoni välja pärast oli ok ja akut näitas ka täis olevat.
          Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

          Comment

          Working...
          X