Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

samsung sgh-A800  häälememo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    samsung sgh-A800  häälememo

    Mind väga huvitaks,on võimalik häälememo funktsiooni kuidagi moodi panna salvestama telefonikõnet??? Või on see võimatu? Sellel aparaadil on muidu pikk häälememo aeg küll,kuid kahjuks pole võimalil telefonikõnesid lindistada.... Kui keegi teab,oleks väga tänulik!

    #2
    nja ise ka näppind sgh-a800 aga sellel pole vähemalt praegus võimalik kõnesi salvestada.. :'(
    Maybe kui mingi uuema softi peale lasta oleks võimalik..
    see a800 on üldse kuidagi pooliku eestikeelega välja tulnd  ??? N: sõnumite kirjutamisel tuleb kohe alguses ingliskeelne sõnasisestus ja peab panema alati et ükshaaval saaks tähti lappida.. :'(
    Kas on see minu telefoni viga, et vibra tõõtab ainult mõnede üksikute helinatega rütmis ja teistega lihtsalt pole????

    Kui keegi teab mismoodi a800 pilte juurde saab tõmmata võiks siia kirjutada...

    Comment


      #3
      ma ei saa aru,mis mõtet sinna siis niisama seda kõnesalvestajat oli mõtet peale toppida... ja see sõnumite kirjutamine on jah,nagu ta on-rämps!ning tervitusteksti ei osanud ma ka muuta,hakkab ka jurama.Helinate pole peal on tõesti nii,et kahel helinal on vibra ja ülejäänul pole.Mingist kohast,kus oli antud täpsed andmed telefonist-oli kirjas,et ka heliefektid,lehma muu ,lõvi möire...aga ei leidnud ma sellest midagi. Ilmselt ma vahetan selle Alcateli kaameraga tel.vastu ümber :P

      Comment

      Working...
      X