Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kõrvaklapi kummiotsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõrvaklapi kummiotsad

    Selline küsimus, et Samsung Wave klappidel kadus ära üks kummiots (see mis kõrva kuulmekäiku tihendab). Samad klapid on ka Galaxy S ja tõenäoliselt veel teistelgi Samsa nutitelefonidel.
    Et kust neid kummiotsikuid saaks? Ei tahaks nagu täiesti toimivaid klappe selle pärast ära ka visata...
    Allkiri.

    #2
    Vs: kõrvaklapi kummiotsad

    Garantiid pole? Ma ei ole kindel, et garantii ka klapid kinni katab. Üldiselt peaks selle kaudu ka saama, sest see kummiots peaks seal piisavalt tugevalt kinni olema, et igapäeva normaalses kasutuses see ära ei tuleks. Kui ma enda omasi mudin, siis on need üsna kõvasti kinni (Galaxy 3'ga olid kaasas). Et üldiselt tehase viga/praak?
    Estonian SPL & Sound
    @gargru

    Comment


      #3
      Vs: kõrvaklapi kummiotsad

      Esmalt postitatud Garol poolt Vaata postitust
      Garantiid pole? Ma ei ole kindel, et garantii ka klapid kinni katab. Üldiselt peaks selle kaudu ka saama, sest see kummiots peaks seal piisavalt tugevalt kinni olema, et igapäeva normaalses kasutuses see ära ei tuleks. Kui ma enda omasi mudin, siis on need üsna kõvasti kinni (Galaxy 3'ga olid kaasas). Et üldiselt tehase viga/praak?
      Kas need pole mitte in-ear klappidel vahetatavad osad ja mis otsast see tehase praagi alla läheb, kui sa neid vahetad js ühe ära kaotad/lõhud (tõesta garantiile vastupidist)?

      Comment


        #4
        Vs: kõrvaklapi kummiotsad

        aga ikkagi, kus müüakse?
        Allkiri.

        Comment


          #5
          Vs: kõrvaklapi kummiotsad

          Esmalt postitatud Eggy poolt Vaata postitust
          Kas need pole mitte in-ear klappidel vahetatavad osad ja mis otsast see tehase praagi alla läheb, kui sa neid vahetad js ühe ära kaotad/lõhud (tõesta garantiile vastupidist)?
          Mina isiklikult ei tea, et nad käiksid ära. Samas loogiline oleks kui käivad. Osta peaks saama neid kindlasti Samsungi esindusest.
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Vs: kõrvaklapi kummiotsad


            Selline komplekt oli tal kaasas?
            MOBIILIDE OST, MÜÜK, REMONT, SOFTI UUENDUS JNE.
            M: Mobiilile peakomplekte,auto/toalaadijad,datakaablid,akud,ekraane(lcd),puutepan eele,kuulareid,kõlareid jne...küsi lisa!

            Comment


              #7
              Vs: kõrvaklapi kummiotsad

              just
              Allkiri.

              Comment


                #8
                Vs: kõrvaklapi kummiotsad

                Uut komplekti oleks küll pakkuda, aga ühtew kummiotsa pole vist küll vedelemas... minu teada pole neid ka eraldi kusagil müüa!
                p.s.
                Vaatan täna kaubad üle ehk vedeleb mingi selline rikis olev komplekt, siis saan sealt maha tirida! :-)
                MOBIILIDE OST, MÜÜK, REMONT, SOFTI UUENDUS JNE.
                M: Mobiilile peakomplekte,auto/toalaadijad,datakaablid,akud,ekraane(lcd),puutepan eele,kuulareid,kõlareid jne...küsi lisa!

                Comment


                  #9
                  Vs: kõrvaklapi kummiotsad

                  Lahendus leitud - ostsin ebayst 5usd eest "Genuine Samsung headphones", nende kummilutid istuvad kenasti külge. Ja lisaks leidsin DealExtremest paki 30tk. neid kummiotsasid.
                  Allkiri.

                  Comment

                  Working...
                  X