Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiiliekraani liim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiiliekraani liim

    Kus saab sellist liimi, millega saab liimida puuteekraan tagasi korpuse külge? Vana liim tuli ära ning on kasutuskõlbmatu.

    Ette tänades

    #2
    Vs: Mobiiliekraani liim

    Ma olen kasutanud kenti siligasketit , põhimõtteliselt must tihendisilikoon, kogusega ei tohiks üle pingutada, muidu nakkub hästi. Arvestama peab kuivamisajaga aga jääb hea elastne.
    Arvatavasti saab mingi liimiga kah aga seda oli käepärast ja nii on mitmed I föönid kui muud föönid omale uued klaasid paika saanud.

    Comment


      #3
      Vs: Mobiiliekraani liim

      Ipadi parandamisel olen kasutanud 3M kahepoolsed teipi. Mingi väga spetsiifiline teip pidi olema.
      Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
      Huvid: mikrokontrollerid, CNC, DIY, 3d printer: Prusa i3.

      Comment


        #4
        Vs: Mobiiliekraani liim

        Esmalt postitatud maxfox04 poolt Vaata postitust
        Ipadi parandamisel olen kasutanud 3M kahepoolsed teipi. Mingi väga spetsiifiline teip pidi olema.
        Kui on sama asi mida mõtlen, siis olen ka seda kasutanud. Põhimõtteiselt ei ole see teip vaid liim, mis on kahe paberi vahel. Tõmbad paberi ära ja jääb selline geeli moodi läbipaistev liimi kiht.
        Nokia telefonides olen ka seda kohanud.

        Vist peaks õige asi olema:

        Comment


          #5
          Vs: Mobiiliekraani liim

          Klaasi kinnita 3m teibiga näiteks mida eelmine kasutaja viitas, aga kui tahad korralikult, siis ekraani ja klaasi vahele UV liim Jääb selgem pilt + klaas jääb tugevamalt

          Comment


            #6
            Vs: Mobiiliekraani liim

            Sellele peab ka igaksjuhuks mõtlema, et kui uuesti peaks katki minema siis võiks ikka teibiga panna. Enda elu lihtsam

            Comment


              #7
              Vs: Mobiiliekraani liim

              Esmalt postitatud Eestlane90 poolt Vaata postitust
              Sellele peab ka igaksjuhuks mõtlema, et kui uuesti peaks katki minema siis võiks ikka teibiga panna. Enda elu lihtsam
              Selleks on kuumaõhuföön, mis elu lihtsamaks teeb Originaalis on samuti teatud mudelitel ekraanid kleebitud/liimitud ja ega neid saagi teinekord muud moodi kätte kui jupi kaupa

              Comment


                #8
                Vs: Mobiiliekraani liim

                Ekraani klaasidel enamasti mustad servad, kuhu taha teip peitu läheb. Ega seda teipi siis ekraani nähtavale osale ei pane ju. Et mis mõttes UV liimiga selgem pilt jääb?

                Comment


                  #9
                  Vs: Mobiiliekraani liim

                  Esmalt postitatud Kkert poolt Vaata postitust
                  Ekraani klaasidel enamasti mustad servad, kuhu taha teip peitu läheb. Ega seda teipi siis ekraani nähtavale osale ei pane ju. Et mis mõttes UV liimiga selgem pilt jääb?
                  Teip käib tõesti "mustade servade alla" millega kinnitad klaasi kinni, kuid UV valguse käes kõvastuva liimiga liimitakse LCD ja puutetundlik klaas (digitizer) kokku, et sinna vahele ei läheks tolmu ja ei jääks nö vahet vahele Ja pilt jääb tõesti puhtam ja teravam.

                  Comment

                  Working...
                  X