Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Miks Nokia 5110 -nel pilt kaob eest ära?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Miks Nokia 5110 -nel pilt kaob eest ära?

    Probleem siis selles, et nokia 5110 -nel kaob pilt aegamööda eest ära peale sisselülitamist. Kui telefon on olnud kaua väljalülitatud, siis on pilt paar minutit näha, aga kui uuesti sisse lülitada siis kaob pilt kiiresti eest ära. Muidu telefon ise töötab (sisse ja välja helistada saab kui pilti ees pole). Just see on imelik et pildi kontrastsus kaob aegamööda ära.

    Probleem algas paar nädalat peale telefoni märjaks saamist. Telefoni kruvisin lahti ja pesin trükkplaadid ning ekraani konttaktkummi bensiiniga puhtaks. Kuid see ei aidanud.

    Äki keegi oskab pakkuda milles viga võiks olla.

    Ettetänades Allan.

    #2
    nii mul oli sama jama,kui telefoni lahti keerad siis need naga mis külje pealt telefoni kinni hoiavad ei ole surutud korralikult vastu emaplaati,mina panin displey taha paberi ja töötas nagu nalja....

    Comment


      #3
      mul sama probleem 3410- ga. Aga ma ei saand täselt pihta, mida see paber aitab, juhib elektrit?
      ronava@hot.ee

      Comment


        #4
        Paber surub kõik komponendid kokku :lol:.. Telefoonide "parandamiseks" vääga hea materjaal

        Comment


          #5
          5110l on neli plekist kõrva mis displeid hoiavad. painuta neid õrnalt natuke.

          Comment


            #6
            Display kontaktid ehk elastomeer tuleks välja vahetada.

            Comment


              #7
              Esimese hooga proovi seda elastomeeri ja ka display'd piiritusega pesta.
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                ma ka pakun et võta keera displaypadi teistpidi või tõmma sellest ppiiritusega üle ja asi töötab!

                Comment


                  #9
                  Üldiselt mina ei soovita elastomeeri üldse näppida, kui on väga vaja, siis hoiduda igatahes kontaktpindade puutumisest. Sageli on juhtund, et ka peale hoolikat puhastamist enam ei taha kontaksti anda.
                  5110'l on viga väga lihtne parandada(ka teistel sama probleemiga nokiatel üldiselt). Tuleb panna tunde järgi paberit elastomeeri kohale display ja teda paigas hoidva metallraami vahele. Raami ennast võib ka enne samast kohast, e. selle külje keskelt veidi allapoole painutada. Pärast kui raami kõrvad trükkplaadi serva taha e. siis paika lükkad on display'l nii hea kontakt, et anna olla.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Lemmy@Jun 12 2004, 13:28
                    Üldiselt mina ei soovita elastomeeri üldse näppida, kui on väga vaja, siis hoiduda igatahes kontaktpindade puutumisest. Sageli on juhtund, et ka peale hoolikat puhastamist enam ei taha kontaksti anda.
                    5110'l on viga väga lihtne parandada(ka teistel sama probleemiga nokiatel üldiselt). Tuleb panna tunde järgi paberit elastomeeri kohale display ja teda paigas hoidva metallraami vahele. Raami ennast võib ka enne samast kohast, e. selle külje keskelt veidi allapoole painutada. Pärast kui raami kõrvad trükkplaadi serva taha e. siis paika lükkad on display'l nii hea kontakt, et anna olla.
                    Lemmy, see pole kellegi parandamine. Kui asja teha, siis juba korralikult.
                    Pealegi ei maksa see elastomeer ka palju, kümned kroonid olenevalt kohast, kust küsid.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by mairo22@Jun 14 2004, 14:07
                      Lemmy, see pole kellegi parandamine. Kui asja teha, siis juba korralikult.
                      Pealegi ei maksa see elastomeer ka palju, kümned kroonid olenevalt kohast, kust küsid.
                      See on väga hästi toimiv variant. Ei nõua ühtegi kulutatud krooni ja lisaks jääb ära elastomeeri tagaajamisele kuluv vaev. Esteetilisest küljest ei ole ka midagi ebasündsat välja paista. 2 mu suguseltsis liikuvat 5110't on igaljuhul peale sellist järgiaitamist töötand üle poole aasta ilma vähimagi probleemita.

                      Comment


                        #12
                        see bensiini variant kyll hea ei olnud... a kas oled eelnevatest postitustes abi saanud... usun et sul pole probleem yhendustes... oli endal sama jama, et kui telefoni sisse lylitasid sis mingi aeg töötas ja sis viskas pildi vaixelt eest ära... ette tuli tagasi peale seda kui oli paar tundi välja lülitatud... ei olnud padja ega muude yhenduste viga... displey ise... ei oska küll öelda mis see viga võis tal olla... pole displeydaga põhjalikumalt tegelenud... yhsõnaga kui eelnev ei aita sis tulep sul displey välja vahetada...

                        5110 on hea telefon (Y)

                        Comment


                          #13
                          Palju aega on juba mööda läinud, kuid nüüd lõpuks siiski ostsin uue displei ja probleem sai lahendatud. Ma alguses ei uskunud, et displei viga, kuna arvasin, et see on samasugune nagu taskuarvuti oma, kuid telefoni ekraanil on veel juhtimisskeem ka selle klaasi küljes ja arvatavasti see mul jukerdaski.

                          Tänud kõigile kes mind püütsid aidata.

                          Comment


                            #14
                            ära pane paberit vahele kui sa esipaneeli ära koguaeg võtad sis varsti on sul displeyl ainult täpid ma soovitan display plaadil neid klemme puhastada ja sis neid metallnaglasid pingutada sissepoole
                            nael kummi-maakivi tuuleklaasi

                            Comment

                            Working...
                            X