Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas saan teada kas mu telefoni kuulataxe pealt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Olen siin foorumis ennegi vaidlemise pidanud lõpetama, kuna:
    kumbki pool ei suuda midagi tõestada;
    targem annab järele.
    Ehk siis: igaüks usub mida tahab
    Head susserdamist !

    Comment


      #17
      Urmo: selle teemaga olen nõus
      __________________________________________________
      www.dialab.ee

      Comment


        #18
        Huvitav küll! GSMi saatja ei hakka ju ise saatma kui teda keegi ei juhi. Viimasega tegeleb mobiilis vist DSP-prose? Seega kui ta koodis on olemas lõik mis peab sidet ka väljalülitatud olukorras, ...no see on küll maru huvitav. Kas tõepoolest on nii?
        Ma oletaks et saatja kui kõige suuremat võimsust tarbiv tükk telefonis on lihtsalt selle pärast ilma vahelülitita toites et liigset (suurema võimsusega) lülititranssi kokku hoida (tarbetu ju ka). Autos on samuti starter otse aku küljes!
        Oletus muidugi kõik, mitte teadmine, ei tegele moblade parandamisega. Ehk keegi teab täpselt?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #19
          http://www.hot.ee/spioonipood/spioonitarkused.htm
          nõuannete kohepeal on telefonidest juttu

          Comment


            #20
            Originally posted by felch@May 5 2004, 17:43
            Huvitav küll! GSMi saatja ei hakka ju ise saatma kui teda keegi ei juhi. Viimasega tegeleb mobiilis vist DSP-prose? Seega kui ta koodis on olemas lõik mis peab sidet ka väljalülitatud olukorras, ...no see on küll maru huvitav. Kas tõepoolest on nii?
            Ma oletaks et saatja kui kõige suuremat võimsust tarbiv tükk telefonis on lihtsalt selle pärast ilma vahelülitita toites et liigset (suurema võimsusega) lülititranssi kokku hoida (tarbetu ju ka). Autos on samuti starter otse aku küljes!
            Oletus muidugi kõik, mitte teadmine, ei tegele moblade parandamisega. Ehk keegi teab täpselt?
            Sedasi on jah, aga ma ju räägin (kirjutan), et nii ja teisiti, aga keegi on ikka targem...
            Ei jõua ju vaielda nende kõigiga.


            Urmo@ei paranda enam mobiile
            Head susserdamist !

            Comment


              #21
              Selleks, et pealt kuulata üht inimest kümnest tuhandest (numbrid laest) ei hakka ma ju ometi igaks juhuks kõigile mikrofone külge riputama. Piisab ühest mikrofonist küll.
              Minu meelest tundub loogiline.

              Comment


                #22
                Kui uskuda
                http://www.hot.ee/spioonipood/spioonitarkused.htm
                siis kas oskab keegi näiteks nimetada tüüpe või nimesid,
                milliste soft võimaldab sellist tegevust. Tuleb siis nii välja et
                polegi vaja mikrofoni külge riputada, ta selle ise endale külge ostnud...
                Elektroonika töötab suitsu baasil.
                Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                Comment


                  #23
                  Tutvus ringkonnas on juhytunud selliseid asju,et keegi tegi midagi halba,läx menti ja telefon võeti ära,paari päeva pärast sai tagasi ja sees oli pealt kuulamis mikker. nii et be aware

                  Comment


                    #24
                    Ei tea küll mobiilide hingeelust palju, kuid et saata midagi, peab akust ka voolu tarvitama. Kui mobiil välja lülitatud, siis telefoni voolutarve nii väike, et ühtegi saatjat ei saa nii väikse vooluga käima. Samuti mikker peab siis voolu tarbima.

                    Iseasi kui eetrist antakse käsk saatja sisse lülitamiseks, kuid vastuvõtja sees hoidmine tarbib samuti voolu? Samuti oleks siis softis selline võimalus, kuid seda pole vist keegi leidnud?

                    Kas keegi on voolutarvet mõõtnud? vähemalt aku peaks siis tühjenema päris nobedalt, kui pealt kuulata tahta? Niisugune on minu arvamus, mis ei ütle, et pealtkuulamine on võimalik või võimatu, kuid hirmul on tõesti suured silmad. Selle asemel et teha mõõtmisi-katseid, kirjutatakse "põnevat" et loetaks, on samuti äri nagu siin:
                    http://www.hot.ee/spioonipood/spioonitarkused.htm

                    Comment


                      #25
                      Jõu klemmid.
                      Mis mikrid telefonis sees, mis dekodeerimised, mis pealtkuulamised?!?! tulge koju. toppida mikker gsm-i, kus kurat see ruum on, miker peab olemaka saatja ju. puhake veitsa. kui vaja kuulatakse pealt sind nii kui nii. kuid moosivargaid taga ei aeta, kui sind lohutab.

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by klemm@May 17 2004, 00:42
                        Jõu klemmid.
                        Mis mikrid telefonis sees, mis dekodeerimised, mis pealtkuulamised?!?! tulge koju. toppida mikker gsm-i, kus kurat see ruum on, miker peab olemaka saatja ju. puhake veitsa. kui vaja kuulatakse pealt sind nii kui nii. kuid moosivargaid taga ei aeta, kui sind lohutab.
                        Mobiilil on juba mikker sees ju! Kuhu sa siis muidu räägid??? :P

                        Comment


                          #27
                          Kui sa tahad teada, kas su telefonist saadetakse midagi ära ajal, kui see on välja lülitatud (või üldse sel juhul), siis muretse omale midagi dirolaiseri sarnast ja kleebi see oma antenni külge. Kui ta vilgub pidevalt siis, kui telefon ei tööta, võid üsna kindel olla, et midagi kahtlast toimub...
                          Kuid see, et midagi sellist juhtub on väga ebatõenäoline, pigem toimub ikka mingi pealtkuulamine siis, kui telefon sees on, ja veel tõenäolisem on see, et kuulatakse pealt ikka kõnesid, mitte telefoni ennast...

                          Comment


                            #28
                            tead, sitt keeb. mida sa tead , kui saatjal pole pinget taga, kust kurat tuleb positsioneering. tehakse väljavõtteid enne aja peale kõnet, kuid, kui ei levi pole st. pole adressaati, pole ka klienti. puhka närve, mitte ära loe ulmekirjandust. tee test: lülita telefon välja, aseta ta pidevalt toimiva raadio peale ja kuule seda nn. "fikseerimist", kuid ära oma telefoniga sinna juurde mine. paanika puhuja.

                            Comment


                              #29
                              klemm: siin ei räägita sellest, et kuulatakse pidevalt kõiki inimesi pealt. jutt käib rohkem selle võimalikkusest. suudad sa oma juttu tõestava näite - artikli üles kaevata?
                              olen tähele pannud, et tavaliselt on sellistel juttudel tõepõhi täitsa all.

                              Comment


                                #30
                                maailma poliitilise olukorra tõttu arvan ma et kõiki kõnesid "kuulatakse" superarvuti poolt pealt ja kui mainitakese mingisuguseid märksõnu salevestatakse kõne edasiseks analüüsiks, ja nimi pannakse kirja... samuti jälgitakse mobiili geograafilist asukohta pidevalt(ja see päästeameti jutt et inimest metsast leida saab ainult siis kui kõne on aktiveeritud on täielik jama). aga aktiveerimata kõnega telefone vaevalt et pidevalt pealt kuulatakse. aga ettevaatus alati kasuks sest pidage meeles Hubble on suunatud maast eemale. aga maa poole on suunatud kümneid kui mitte sadu võimsamaid masinaid..

                                Comment

                                Working...
                                X