Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas saan teada kas mu telefoni kuulataxe pealt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Kas ka see käib selle teema alla?:
    Kuidas seletada erinevate telefonide sarnase iseloomuga isetegevusi ja juhtumeid? ntx isevalimine lauapeal olles ja ei näita kah, et välja helistatakse - vastu võttes katkeb.
    Muide...ma siin räägin erinevatest telefonides, mitte ühestainsamast.

    Comment


      #47
      Paar kuud tagasi oli omalgi selline juhus, et telefon lülitus kõne ajal täiesti välja ja paar sekundit hiljem uuesti sisse, pin-i ega midagi küsimata ja kõne, mida ma just sooritasin, kestis edasi, inimene kellega rääkisin küsis vaid, et mis piiks see kostus, meenutanud enam vähem 2kHz sagedust HS-generaatorist, selle eest mina ei vastuta, kuna genest kuulis ta seda sagedust juhuslikult, kuna mul oli huvi, et milline see umbes oli, kuid ta ise ütles 2 kHz juures, et selline.Kes võtab ka seda ulmena-ehk tõesti, või oli hoopis midagi maisemat, tõestada, et selline asi oli ma materjaalselt kuidagi ei saa kuid huvitav ikkagi, endateada Al Qaedaga ei suhtle. Veel on selline asi paar nädalat tagasi telefoni ilmunud, et helistati-vastamata-ja kui kohe proovisin tagasi helistada, siis ei midagi, pikk vaikus ja siis see tii-tii-tii ja nii kogu aeg, ka praegu, olen päris palju proovinud ja ikka sama-krt kui mulle saadi helistad, miks siis mina ei saa-ütleks siis vähemalt, et välja lülitatud vm. aga m...gi. Kui ikka julgust helistada siis olgu julgust ka vastata.
      Ise suur telefoniasjatundja ei ole nii, et kui kellelgi on midagi tarka ütelda siis-.Teema jah kuidagi aegunud, kuid upitades selgub vahel nii mõndagi, kui selgub?

      Ulmesõpradele-tuleb uskuda uskumatut!

      Comment


        #48
        ära kohe ulmesse kaldu.
        tee alguses nii et sinu telefoninumbrit ei näitaks.ja ära kohe tagasi helista,vaid pea pisike vahe.

        Comment


          #49
          Originally posted by kreeklane@Feb 12 2006, 17:47
          selle autosse mahtuva seade nimi on mobiilne tugijaam.kui tead kus helistaja asub siis sõidad talle küllalt ligi,et ta sinu tugijaama kasutaks.ja kui tead tema IMEI numbrit siis kuulad rahulikult kõik tema kõned pealt.muidugi peab olema dekoodrid ja muu pudi- padi.
          Kas see asi immiteerib siis telefonioperaatorit (näiteks EMT-d) ?
          Et püüab selle datavoo kinni ja saadab ise edasi ?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #50
            Selle kohta, et telefon end korraks välja lülitab võiks arvata, et soft jooksis pange ja tegi restardi või midagi sarnast, kuid ka muud võimalused pole välistatud.

            Minu telefon on end külmaga kõne ajal vahest väljalülitama hakanud viletsa aku tõttu (enne tuleb kiri kaa ette, et aku tühi)

            Comment


              #51
              Originally posted by martinj@Feb 12 2006, 21:02

              Kas see asi immiteerib siis telefonioperaatorit (näiteks EMT-d) ?
              Et püüab selle datavoo kinni ja saadab ise edasi ?
              nii ta on.

              Comment


                #52
                Aku on mul tel. kül hea-peab nädala kindlalt kui öösel ka sisse on lülitatud ja kõnesid kolmveerand kilo ringis.Tel ise Nokia 72.Sai see muretsetud just seepärast, et nägin kuidas sellega räigeid loomkatseid sooritati aga tel. oli ikka täitsa elus.

                Comment


                  #53
                  Ei ole mingi raadioelektoonik ega selle huviline aga ...

                  See mobiili pealtkuulamine on minu loogika alusel üsna veider. kas seda ei ole võimalik siis mõõdistada, et vaid aku äravõtmine aitab!

                  Aga mõtlemisainet on küll palju:

                  - Pihl käskis oma ametiajas väga tähtsatel koosolekutel lülitada mobiilid välja ja võtta aku lahti. Seda rääkis üks politseiametnik!

                  - Üks tuttavast ärimees väitis, et ta on oma silmaga näinud, kuidas ühe tähtsa tehingu läbirääkimistel pandi mobiilid eesruumi sekretäri laua juurde ja raadio kõlarite juurde.

                  Kas tõesti nö. müüt ja linnalegend? Isaga veidi konsulteerisin, vana kunagi olnud õhk-maa tüüpi rakettide raadiokorpuses kõva nina. Ta väitis et teoorias on see võimalik. Avastada peaaegu võimatu, kui sensorid ja mõõteriistad peal, kui jammast võetakse väljalülitatud mobiilile side (jälitussüsteem).

                  Samuti on rahvusvaheliselt palju lehti, artikleid mis väidavad, et teatud agentuurid kirjutasid moblatootjatele ette, mis ja mida peab mobiil veel sisaldama. No aga heldene aeg, kisuks siis mobla juppideks ja vaataks kas nö skeemi järgi leiab mingit niiduotsa? ma pakun et vist mitte B-)

                  ma arvan, et asjatundjale võib see jutt tunduda ullikese jahuna aga siiski ...
                  ::: Inimesed raiskavad tohutult energiat, et mitte midagi teha ::: Kui soovid oleksid hobused, siis laisad ratsutaksid. ::: Mõned ei õpi kunagi midagi, kuna taipavad kõike liiga ruttu ::: Pool tööst maailmas tehakse selleks, et näidata asju teistsugustena kui nad on ::: Me oleme kõik võhikud, ainult erinevates valdkondades ::: Muutes suhtumist ususse, muudame ka selle mõju meile :::

                  Comment


                    #54
                    Minu teada myyakse eestis kah neid pealtkuulamis asju jne,;D
                    Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                    * Toitelüüdid
                    * Kõlari kummilõdvik
                    * Elekter
                    * Kõrvad
                    * Naabri närvid

                    Comment


                      #55
                      kui mobiil asetada kõne ajal raadio juurde siis raadio hakkab imelikku häält tegema.
                      mul on mitme telefoniga nii olnud,et lebab raadio juures ja mingi aeg lihtsalt hakkab raadio undama.u. 30-sekundiks,kuigi mingit kõnet ei ole ega midagi muud.
                      Bzzzt!!

                      Comment


                        #56
                        Aga lahendus on kaa olemas - saa sellega kuskil kokku kellega rääkida on vaja. Räägi jutt ksukil avalikus kohas pargis kus pole klaaspindu ligidal, varja suud samal ajal, tekita mingi taustmüra. Siisvbolla läeb õnneks.

                        Aga noh siin sobiks vist vana Rooma vanasõna-"See kes joob veini savikruusist ei pea mürgitamist kartma, peab see kes joob hõbepeekrist". Vmidagi.

                        Aga paljudel meie foorumlastel on mida niiväga karta või salastada? Mingit maki varast või piraattarkvara kasutajat pole ju mõtet pealtkuulata.
                        Maailm oleks puhas ja süüta
                        kui poleks õllejogurtit
                        - Õ.Õ.

                        Comment


                          #57
                          tean inimest kes hooldab mobiilivõrku ja tema ütles ,et on võimalik pealt kuulata väga lihtsalt just uuemaid NOKIA telefone teistega pidi raskusi tekkima... ja see kõik toimib läbi imei koodi. uuematel nokia telefonidel on juba tehas pealtkuulamisele mõeldud.

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by fre@May 6 2004, 20:49
                            Kui uskuda
                            http://www.hot.ee/spioonipood/spioonitarkused.htm
                            siis kas oskab keegi näiteks nimetada tüüpe või nimesid,
                            milliste soft võimaldab sellist tegevust. Tuleb siis nii välja et
                            polegi vaja mikrofoni külge riputada, ta selle ise endale külge ostnud...
                            kunagi kirjutas keegi selle, lihtsalt mõtlesin et vastaks siis sellele:
                            tegemist väga lihtlabase asjag mmida nimetataks spy modeks, vajutad paari klahvi ja ta ekraan kustub ja kõne võetakse automaatselt vastu, lihtne softijupp, olen kasutanud, suht mõttetu, omaniku teadmiseta võimatu kasutada.

                            Comment


                              #59
                              Vs: kuidas saan teada kas mu telefoni kuulataxe pealt

                              Kas IMEI koodi annab kuidagi eemaldada?
                              Põhimõtteliselt, kas dirolaiser näitab ära ka kõigeväiksemad saatja tegevused, et siis näiteks kui mu telefon on välja lülitatud ja keegi peakski pealt kuulama ja saatja peakski midagi minimaalse voolutarbega ära saatma, siis kas dirolaiser näitab seda?

                              Comment

                              Working...
                              X