Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

telefoni valguse sujuvalt kustumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    martti118- kommiraha on tänapäeval u.100eeku
    Timukas- 6210 le saab ka kõike seda teha ainult õige lähenemine peab asjale olema.
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #32
      Mis proget te softi kirjutamiseks ning cheksummi ja faidi killimiseks kasutate?

      Comment


        #33
        Softi kirjutamiseks on hea Rolis, pärast siis tuleb näiteks nokia tool´iga faid uuendada. Checksummi saab ära timmida g3gnolite´ga aga nfader teeb kah töö ära ja mingi chksum tool oli ka olemas.
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #34
          Leidsin selle killimise funktsiooni ka üles.
          Enne oli vana versioon nfader-ist.

          Kas tausta heledust (tumedust) saab ka softiga muuta või ainuke võimalus takkidega?
          Panin 3310-nele sinised ledid ja tahaks ekraani natuke tumedamaks saada.
          Muidu sinistega ledidega on :P.

          PS: Kel vaja, siis mul pakkuda siniseid (tumesinised) ja valgeid led-e 5eeku tükk. (http://www.hot.ee/mtech/led.jpg

          Comment


            #35
            kus sa asud enda ledidega ???

            Comment


              #36
              Tallinnas asun

              Comment


                #37
                Äkki saax keegi lingi visata, kust seda g3gnolite tõmmata saab?

                Comment


                  #38
                  Siit saad g3n0lite v1.7 http://www.hot.ee/g3n0lite v1.7.rar
                  g3n0lite v1.7b ei soovita kasutada kuna sellel mõned bugid.

                  Comment


                    #39
                    --> M-Tech
                    äkki saad oma tel numbri anda ja kas need valged on ikka valged, mitte nagu ma üx kord sain helesiniseid.

                    Comment


                      #40
                      Saada mulle mail!

                      Comment


                        #41
                        See nuh panen teemast vict veict mööda ;D, kuid targad uus m6TE.See kugu sellinne,et tahax 3310 maha myya kuid mul on seal sinine walgustus,uut telefoni tahax mingi 3510 ja olen omaarust h6sti kaval ;D.Võtax 3310nel sinised leedid 6ra ja panex rohelised tagasi,kui ostan 3510 siis panen 3510nele need samad leedid,kas saab??? r66gitaxe,et uuematel telefonidel on suremad/w6iksemad dioodid??? ???
                        Kas on nii ja KES TAHAX OSTA 3310 :
                        Mehed Punk On Elu!

                        Comment


                          #42
                          To MIB: Kuule need dioodid maksavad ju ainult 50 eeki! :-/

                          Comment


                            #43
                            kokku ja aga mitu dioodi l6heb 3510 ???,see kas dioodid ise maksavad 50eeku.Kuid nuh paigaldus ja kokku l6heb ikke 200eeku,kui sa mudugi ise ei pane kylge,see kas sa golf sa 3510 ei myy we!!! ??? :
                            Mehed Punk On Elu!

                            Comment


                              #44
                              3510-nele läheb ainult 4 dioodi ehk siis ainult 20 eeku.
                              Kas tahad uut või kasutatud 3510? Uurin hinnad järgi.

                              Comment


                                #45
                                martti118- kommiraha on tänapäeval u.100eeku
                                Timukas- 6210 le saab ka kõike seda teha ainult õige lähenemine peab asjale olema.
                                et ..nagu..ma vist siis tegin vale lähenemist..igatahes levi kadus ära 6210..kuda siis see õige lähenemine olex?
                                "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                                Comment

                                Working...
                                X