Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

telefoni valguse sujuvalt kustumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Oskad ehk täpsemalt seletada. Kas pead PPM ka ära kalkuleerima mul vist selles oligi asi ma kalkuleerisin asj vale progrega ma proovin uuesti. Aga ehk oskd sina seletada kuidas seda täpselt teha

    Comment


      #17
      irw.ee

      no comments

      soovitan backup'i teha :
      hrrp://www.dialab.ee

      Comment


        #18
        mis ppmeditiga saab seda teha või mis progre te muidu kasutate selleks

        Comment


          #19
          Timukale väike inf, et selleks(check sum) ei ole vaja mingit lisa proge. Tuleb lihtsalt õigest kohast õigeid nuppe vajutada.
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #20
            ;D uurisin puurisin ja siis leidsingi kill cs/faid wott tak
            tänks infi eest

            Comment


              #21
              hahah asi funkas panin sõbra moblale pealeja kustub ka ilusti ning tegin ka veel g3n0lite-ga veel slaidi show päris norm oli ;D :

              Comment


                #22
                timukas pane mulle kah ma vict homme tulen tartusse ma ple kindel,kaua sul eaga l6heb,tahax kah 3310nele,ja see kas äkki saad mulle kah panna kõik võrgud nuu jah vasta siis ;D
                Mehed Punk On Elu!

                Comment


                  #23
                  teeks heameelega aga pole osikut millega teha saan vast selle otsiku 10.veebrualil alles ja kui saan siis võin kohe ära teha mingi 100 krooniga teeks asja ära (ma mõtlen uus soft ja need kustuvad tuled sujuvalt)

                  Comment


                    #24
                    kas siis 3310 saab ka sujuvalt kustuma panna? ja kas uus soft on 3315 oma? mis siis veel muutub? kas tuled saab eri aegadel ka vilkuma panna (nagu 3410) ?!
                    asun Tartus.

                    Comment


                      #25
                      ei taha uskuda sest 3410 on mälu vast suurem ja tehnika teistsugune pane mingisuguse väiksed vilkuvad dioodi mis iseenesest vilguvad siis saad enda moblaga midagi peale hakkata aga saab küll muidu sujuvaks muuta

                      Comment


                        #26
                        kas Tartus ka saab seda teha? seda sujuvat kustumist ja nt 3315 softi peale lasta.. ?!?!

                        Comment


                          #27
                          Tartus saab küll, nii tulesid kui erinevaid softi versioone(win xp stiil ja muud muudetud graafika ja funktsioonidega softid.Ainult kommiraha eest
                          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                          Comment


                            #28
                            palju on see kommiraha? mul sinised tuled+läbipaistev korpus juba olemas.. mismoodi see winXP stiil välja näeb? mida põnevat softi siis saax siia peale lasta nt?

                            Comment


                              #29
                              Aga kui lasen teha omale mbus/fbus kaabli, annab sellega kah seda vigurit teha, et 6210-l kustutame tuled suuuujuvalt ää???

                              Comment


                                #30
                                6210 ei tasu jamada see mibla on veidi jama peale flashi muutmist võib levi hakata jama nendel mobladel see suur probleem parem kui teed 5110 või 3310 need veidi paremad eriti 5110 ise olen toda igatepidi häkkinud panin uued helinad ja menü ikoonid jne.

                                Comment

                                Working...
                                X