Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

EMT järelmaksuga telefon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    EMT järelmaksuga telefon

    Asi selles et yks tuttav ostis telefoni järelmaksuga EMT-st aga nyyd on tal arve maksmata. Ja nyyd ei võta telefon enam levi ette. Pidi ütlema ka et "sim kaardi registreerimine ebaõnnestus". Kas EMT paneb siis IMEI kaudu nendele telefonidel sellise "systeemi" peale???
    Sai telefon ka võrguvabaks muudetud aga ei võta ka teiste operaatoritega levisse.
    Milline see EMT poliitika siis on?
    Tahaks väga õppida aga ei ole eriti võimalust ja aega

    #2
    no mida peaks tähendama, et EMT poliitika, minuteada on ühiskonnas ikka nii kombeks et võlad makstakse ära.

    Comment


      #3
      No ma tahan teada kuidas EMT käitub sellises olukorras?
      Võlg tuleb loomulikult maksta aga ma tahan teada kas on see telefoni viga või ikkagi EMT töö.
      Tahaks väga õppida aga ei ole eriti võimalust ja aega

      Comment


        #4
        jah see telf on mustas nimekirjas ja kogu maks tuleb tasuda.mudu telf jääb musta!

        Comment


          #5
          Normaalsetel inimstel kombeks ikka maksta ära oma võlad. Muide kui võlg kaela jääb ei saa sa olla enam yhegi Eesti mobiilifirma lepinguline klient
          Maksa see kuradima võlg ära aj ela edasi, fooni annab ka natuke modida, et asjast mööda pääseks, aga sellest ajalugu vaikib

          Comment


            #6
            Originally posted by arvutihdd@Jun 18 2004, 14:22
            Normaalsetel inimstel kombeks ikka maksta ära oma võlad. Muide kui võlg kaela jääb ei saa sa olla enam yhegi Eesti mobiilifirma lepinguline klient
            Maksa see kuradima võlg ära aj ela edasi, fooni annab ka natuke modida, et asjast mööda pääseks, aga sellest ajalugu vaikib
            Uuematel telefonidel kaitsed peal IMEI muutmiseks. Vajalik tihti kivi vahetus, mis odavamatel telefonidel kinni liimitud.

            Comment


              #7
              6100 ja 6230 on liimitud muideks ega odavad niisama jutuks lihtsalt tuletan meelde 7650 3650 ja moned veel
              55637792

              Comment


                #8
                Muideks ma ju ütlesin et mina pole võlgu vaid mu tuttav. Ja telefon ei ole mustas nimekirjas, sest sellele helistades ei ytle ta nii vaid, et tel on välja lylitautd ....
                Ja ma tean ka nii mõndagi softi mudimisest ja IMEI "parandusest". Aga uuematel tel pole mudinud.
                Niisiis paneb EMT mingi piirangu peale et sellise IMEIga telefon ei saa võrku lylituda???
                Tahaks väga õppida aga ei ole eriti võimalust ja aega

                Comment


                  #9
                  Originally posted by kaitz@Jun 19 2004, 11:17
                  sorry!!!
                  sai kogemata 2 korda
                  See telf on mustas nimekirjas,kurat mul on hetkel sama seis nokia 1100.
                  võin ära müüa kui keegi tahab!

                  Comment


                    #10
                    Sain ka endale sellise lutsu kaela. ostsin võileiva hinna eest. (sel hetkel veel töötas ja ni paar kolm päeva.
                    nyyd mul ka telf mustas nimekrjas. Ostsin isegi kaabli, et i-meid muuta
                    aga softi ei leidnud) Ja kaart on ka välja lylitatud emt poolt et ei saa sisse aga välja helistada (see pärast ytlebgi et välja lylitatud) aga selline situatsioon tekib alles siis kui inimene on olnud võlas yle 2 kuu.
                    Kui arved makstud, siis telefon töötab ja kaart ka lahti tehtud. ning võib uuesti pangi astuda no jahh Inimestele teadmiseks et, oma arved tuleb ikka ära tasuda! :angry: ning muidugi ple ju mõtet järelmaxu peale võtta kui maksta ei suuda :angry: ( ma ple ytlend et keegi järelmaxuga on tellu võtnud ) kui korraga välja osta ei saa siis ei OSTAGI :angry: tean paljusid inimesi kes nii moodi hädas.
                    Minu FTP server (sisse lylitatud ainult siis kui ma arvuti taga olen)

                    Comment

                    Working...
                    X