Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K: Telefon 3500- eest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    vabandan, mul pole aega vaadata olnud siin, aga näe pildid on sellised arvutis:



    Pilte saad arvutisse lihtsalt kui sul või kellegil su sõpraedst on läppar, millel on IR port nagunii küljes ja siis laed endale nokia lehelt ühe võlu proge ja aktiveerid telefooni IRi ja paned läpaka IR pordi ette ja möll võib alata. Teine varjant üksikutele piltidele on saata neid, kui pilti vaatad siis seal menüüs on saada emailiga, need tulevad ilusti kohale sinna mailile kuhu saadad, maksad ainult andmemahu eest

    Comment


      #17
      Pildid on jah isegi enam vähem,aga panin tähele,et see viimane pilt on tehtud viinistul,mis sa elad seal ve.

      Comment


        #18
        juhuu, ma ise ka täiesti üllatunud kui normaalsed need pildid arvutis on ma arvasin et kehvemad B)

        Comment


          #19
          väike offtopic küll aga ma nõustun ühe ülalpool kommenteerinud kasutajaga et telefon on tõesti rääkimiseks, kui tahad pilte teha siis osta endale digikas, need juba piisavalt odavaks läinud, telefoni jaoks piisab minu arvates tõesti helistamisvõimalusest, sõnumitest, gprs/wap on kah vahest kasulik, ning rohkemat ei ole vaja, sest mina eelistaksin odavamat telefoni ilma nende vilede ja kelladeta nagu raadiod, polükad, pildid, hiiglaslikud mälud, mängud jne....

          ja pealegi tuleb tõesti kav alam välja osta endale üks telefon millega helistad, ning üks digikas, sest see tuleb odavam välja - uued pilditelefonid maksavad tuhandeid, aga näiteks rääkimiseks hea telefoni eest maksad praegu poes maksimum 1000.- ning normaalse digika saad juba 1500.- - 2000.-

          Comment


            #20
            No see digikas on selle jaoks, et kui sul tekib vajadus pilti teha, on sul fotokas käepärast olemas ja pildi saad saata MMS abil teisele telefonile või siis meilile. Jaapanis on telefonide kaamerad nii arenenud, et nende abil on võimalik juba poes ajakirjadest koopiaid teha ja pärast kodus lugeda.

            Comment


              #21
              Originally posted by DeathClaw@Aug 14 2004, 22:14
              No see digikas on selle jaoks, et kui sul tekib vajadus pilti teha, on sul fotokas käepärast olemas ja pildi saad saata MMS abil teisele telefonile või siis meilile. Jaapanis on telefonide kaamerad nii arenenud, et nende abil on võimalik juba poes ajakirjadest koopiaid teha ja pärast kodus lugeda.
              jaapanis on väga tegijad telefonid i love them :P
              kasvõi näiteks see telefon
              http://www.vodafone.jp/english/products/ki...401d/index.html

              ja jaapanis on selle asja hinnaks eesti rahas vaid umbes 2000 krooni.
              minu 7000 eegune nokia on kah väga armetu pill selle asja kõrval :P

              ok sorry offtopicu pärast
              Andke andeks mulle minu lollid küsimused
              nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

              Comment

              Working...
              X