Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

M55 ja datakaabel?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    M55 ja datakaabel?

    Nimelt on asi nii, et küsisin sõbra käest datakaabli(läheb com porti, neid porte on mul arvutil kaks) aga millegipärast kui käivitan programmi Data Exchange Software siis ta ütleb et telefon ja aruvti pole ühendatud or smt, aga sõbra juures kasutasime täpselt sama programmi ja kõik töötas väga ilusti, ma ei saa aru milles viga võib olla :S
    proovisin siis com2 porti(com1 ütleb et in use) ja nüüd nagu visse hakkas tööle(aga see demo ja ei saa seal eriti midagi teha) aga mix see proge mul ei tunnista telefoni.. sõbra juures kõik ok :S
    nüüd olen juba teisi programme ka proovinud, aga ta lihtsalt ei leia telefoni üles, ma ei saa aru milles jama, tõmbasin siemens Data suit ja seal oli installimise ajal valida ka telefone ja ka m55 oli valikus, aga installisin ära ja kui käivitan ütleb, et no mobphile telefon connected, siis kuskilt lugesin et enne telefon välja lülitada ja siis proovida ning vaata imet isegi korraks leidis see proge mul telefoni üles, aga see oli nii korraks ja ühendust kohe uuesti katkes, et midagi teha ei jõudnud ja ma ei saa aru mix see ei funksa, ometi sõbra juures töötab ilusti? Olen juba igaltpoolt abi otsinud ja nüüd soovitati seda kohta ja mis seal ikka proovime õnne, kuigi lootus on juba kadunud.

    Ette tänades, kes võttis vaevaks lugeda ja veelrohkem tänu sellele kes midagi öelda selle peale oskab

    #2
    no jahh ega ei oska kyll midagi kosta selle peale. endal ka m55 sõbral kaabel ja sai seal mänge peale visatud, ning asi töötas. ise nyyd tellin ka endale kaabli ja loodan et töötab. ja see mis COM 1 in use'sse puutub, siis veendu et sul arvuti pole mingit modemit installind sinna porti. win 98'l meeldib eriti veel seda teha. kui ongi sul mingi modem installitud (seda ei pruugi olla sa ise teinud) siis installi see maha, ja proovi siis COM 1 porti, äkki sul COM 2'ga mingi jama.

    Loodan et on mu kirjast abi
    Minu FTP server (sisse lylitatud ainult siis kui ma arvuti taga olen)

    Comment

    Working...
    X