Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

telefoni displei värvi "pööramine"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telefoni displei värvi "pööramine"

    et kuidas ka nii saab teha, et mitte ei oleks taustavalgustus, vaid tähed helendaksid

    olen kuulnud juttu fotopaberist :
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    #2
    asi käib softiga
    võta flash fail lahti mõnes hexeditoris
    otsi hex stringi 780943880600
    muuda see ära 780943C00600
    korrasta checksumid

    ja voila !

    Comment


      #3
      see ikka eeriku peal ka? T28 WORLD

      kuidas see välja kukub? kas mustaks laheb terve displei või ainult need kohad kus vedelkristallpunktid on
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        LCD polarisatsiooni saab muuta, kui yks kiledest klaasit eemaldada ja keerata 90 kraadi ! 8)
        Aga kui on ristküliku (ja mitte ruudu) -kujuline LCD, siis ei näe ju kogu pilti enam.
        Kui veel õnnestub leida mõni teine LCD, mille kõrgus oli sama, mis algse laius, saab sellest jupi lõigata! ;D
        Aga kile eemaldamine klaasilt on üpris riskantne tegevus !
        Ja lisaks tuleb ta pärast liimist puhastada. Olen ise proovinud NOKIA kommuka displei kilega, aga see on matt ja ei saa hästi liimi kätte >
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Kui on vaja teha sellist asja, et mustad ja valged omavahel vahetada siis on üks programm selleks ja ei mingeid kilesid
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            äkki kergitaks saladuskatte?
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              Kas ekraani heledust/tumedust (valgustust, mitte kontrasti) saab ka softiga sättida?

              Comment


                #8
                Nokiatel saab küll heledust muuta. Selleks olemas nokia profile või knok.

                Comment


                  #9
                  minu poolt pakutud variant töötab nokiate peal, olen seda ise proovinud mitmetel ja on alati töötanud (va 7110, sellel ei eksisteeri sellist hex stringi)

                  polarisaator kiledega möllamine on juba teine asi, kuid saab ka sellega. peab ainult rohkem vaeva nägema.

                  polariseeritus valguse kohta leiad infot netist või mõnest füüsika optika raamatust ntx ülikoolis oli meil kasutusel selline raamat nagu Füüsika III Saveljev autoriks

                  kui maakeeles öelda, siis pead sa lihtsalt polarisaator kile pöörama 90 kraadi (ükspuha kumba pidi) töötab igasuguse displey puhul

                  Comment


                    #10
                    kust seda kile ka müüakse`?
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #11
                      Selles see jama ongi, et ei müüda seda kilet. Oli kunag iendal sarnane mure, et ühe digi termomeetri pilti tahtsin negatiiviks keerata, aga jäi ära, kile puudumise tõttu.
                      Teoreetiliselt saaks seda kilet mõne vana läpaka LCD ekraani pealt.
                      Kas tervitada saab vä?

                      Comment


                        #12
                        a need tetrise mängud, mida müüakse kioskides ja vana munamäng........ :
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          Nende tetriste pealt saab ka võtta meil klassis mõned proovisid ja tuli välja.Ise kahjuks pole proovinud.

                          Comment


                            #14
                            Ma võtsin tetrise pealt aga ei jäänud nii hia pit kui ikka teise telefoni omaga ja pidin ühe telefoni display ära lõhkuma.aga kui neid kilesid eemaldada siis peab olema väga ettevaatlik kuna kilel võib sealt tükid ära tulla ja kui voldid sisse jäävad siis ei ole ka eriti hea.

                            Comment


                              #15
                              mul vedeleb 2110 displei kodus - kuidas ma sealt selle kile ära saaxin - milline see kile on - seal ju mitu kihti...

                              Comment

                              Working...
                              X