Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Alcatel OT535 kukkus vette, mõningat abi vaja!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    krt, võtsin piiritusest välja, oli jummala ilus pilt ühtegi triipu, ei olnud ,ainult mingid 3 sinist auku pildi servades ja siis mingi 2 tunni pärast, kui õues kuivas, siis läks pilt jälle sitaks, hullemad triibud, pilt tumeneb, ma ei saa aru,nii kui piiritusest kauemaks välja võtad, läheb pilt halvaks.

    Comment


      #17
      No vana joodik see telefon sul
      CSTN (Color Super Twisted Nematic) on LCD displei alaliik, veidi odavam, lihtsam valmistada ja võtab vähem voolu, kuid kehvema pildikvaliteedi ja reageerimisajaga.
      Dynamic Memory peaks olema sama, mis Shared Memory.
      Kui piirituse hoiad, siis loksuta veidi...võibolla on vesi kusagil nii vahel, et ainult teatud asendis väljub

      Comment


        #18
        oki CSTN on enamustel odavama sorti telefoidel ala 3100 ja 6100, ja veel edasi, kallimatel on TFT lootsin, et sellel on ka, aga kui näiteks alcatelil on m'rgitud et mahub 800 numbrit plus veel sim kaart, aga kui see 1mb täis on siis ei mahu ju 800 numbrit.






        Edit: kusjuures, selle ekraaniga on nii, et näitab nüüd normaalset pilti, aga üleval ja alla on mingid laigud, mis eriti tumedatel piltidel paistavad välja, üleval pool on suke hästi väike ja sügv laik, alla on suurem ,aga mitte nii nähtav?

        Comment


          #19
          Sellel telefonil neli varjestusplaati,seal pool kuhu SIM- käib.Alumine ümber SIM kontaktide(suhteliselt lahtine,läheb vesi kergesti sisse ja tuleb välja ka.Kaks keskmist,näha telefoni lahtivõtmata kui aku ära võtta.Nende peal on kleeps kus peal telefoni mark,imei,jne.Selleks et sealt alt puhastada on vaja need lahti joota.Ja ülemine samuti.See selle puhastamise raskeks teebki ja ega sealt alt niisama eriti ei kuiva ka.

          Comment


            #20
            et nagu, mis siis, et sealt vahetl hakkan nagu ekraani korda tegema või. Mul vapsee ükskõik, mis seal on, ma ju ütsin, et pilt on ilus, aga mingi nõme laik on????

            Comment


              #21
              Ära pahanda,räägin omast kogemusest.Selles asi,et kui igalt poolt korralikult puhtaks ei saa,ei pruugi sul see praegu enam-vähem korras telefon näiteks nädela või kahe pärast korras enam olla.

              Comment


                #22
                noh, esimesed poolteist nädalat, ma teen seda korda.

                Comment


                  #23
                  niimoodi, küsiksin, kui kaua siis kellegil telefon on paranduses olnud kui on midagi tehnilislet katki. Ma siiski lõpuks otsustasin parandusse viia ja viisin 13 reedel, ütlesin, et ekraan natsa jama ja uuendage softi, nii ka tehti. Siis 17 kolmapäeval helistati, et ekraan nõuab välja vahetamist, ma nõustusin, siis siiani pole rohkem helistatud, et kas ma peaksin sinna helistama ja küsima, et kaua veel läheb, või see on nagu normaalne, et nats kauem läheb aega.

                  Comment


                    #24
                    kindlasti helista neile, see on tavaline asi et "unustatakse" ära, mul oli 2 kuud t100 paranduses, siis lõpuks sai kõrini, ning läksin kohale, tuli välja et "viga oli parandamatu" veaks oli siis kehv levi, ning see et vahest ei ole mind üldse kuulda... :P :lol:

                    Comment


                      #25
                      Palju ekraani hinnaks küsiti?Mul ikka 1 üle

                      Comment


                        #26
                        imelik, üle 1000 või, noh mul siis vist tehti ainult puhastust 350 eest. Millest abi ei olnud, nüüd pean tagasi minema :angry: .

                        Comment


                          #27
                          Originaal displei 275.-(korras),muidu küsiti parandustes 400-600.-

                          Comment


                            #28
                            oota, mida sa üritasid öelda, et 250 on orginaal aga et paranduses küsitakse selle vahetmise eest 400 soti kokku või.

                            Comment


                              #29
                              Mul on pakkuda 250.-kr kasutatud kuid täiesti korras originaal displei.Mõni kuu tagasi küsiti sama Alc 535 displei vahetuse eest erinevates parandustes(Tartus) 400-600.-kr.Pole kursis mis hinnad nüüd on.

                              Comment


                                #30
                                http://rally.planet.ee

                                Comment

                                Working...
                                X