Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

servo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    servo

    tahaks ehitada servo millega oleks võimalik juhtida mingi 4rattalise mudeli esi rattaid (paremale/vasakule) põhimõtteliselt oleks vaja elektroonika osa se mehaaniline osa on lõdva teha ...
    >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

    #2
    Kui probla on skeemis, siis mine www.google.com ja pane otsigusse näiteks servo controlling või midagi analoogset.

    Comment


      #3
      Tuttav tegeleb robotite ehitamisega ja tema jutu järgi on just elektroonika & juhtimine köömes, mehaanika aga täppisteadus.

      Comment


        #4
        mul vastupidi ma olen roheline n00b elektroonika alal aga mehaanika rulz
        >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

        Comment


          #5
          Eesti RC foorumist saab ju 150kr uue. Oled sa ültse servot seest näinud? Ülekanne, mootor, elektroonika, see läheb minuteada kallimaks kui ostes!

          Comment


            #6
            Vs: servo

            Kas kellelgil on skeemi, kuidas saaks juhtida servot nii, et kui peale lasta +/- pinge siis pöörab ennast ühele poole ja kui -/+ pinge siis teisele poole. Nagu aru saan, on seal tegu impulssidega, mille järgi ta talitab, aga kuidas neid "emuleerida"?

            http://www.seattlerobotics.org/guide/servos.html
            viimati muutis kasutaja furious_drawer; 14 m 2006, 12:04.

            Comment


              #7
              Vs: servo

              Polaarsuste ümbertõstmisega võid ainult mikromootorit juhtida. Servo talitab enda signaaliotsakaudu. .Toksi googlisse SERVO CONTROLLNIG. Võid teha ise mingi lihtsa kivi nt.l ATMELI peal softi mis siis annab servosignaaliotsale pulsse st. näit. PCM ( Pulse-Code-Modulation) signaali. Otsi aga, softi ja skeeme on netis tõesti sigapalju.
              MSN- taneltreima182@hotmail.com
              telefon katki.

              Comment

              Working...
              X