Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ilma juhtmeta uksekell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ilma juhtmeta uksekell

    Nii mul on seina peal suur uksekell mis tarbib voolu 220V aga maja ehitades elektrik ei arvestand kella nupuga(niisiis kella juhtmetel on koguaeg vool sees). Siis on mul veel üks uksekell mis töötab raadioteel(juhet kella ja nupu vahel ei ole). Nüüd oleks vaja panna juhtmeta kell lülitama vooluvõrgus olevat kella. Juhtmeta uksekell töötab kolme 1,5Voldise patarei pealt. Tegin raadio teel uksekella lahti ja kella helisedes on kella kõlari otstel pinge ~1V.

    Kõik ideed on teretulnud!!

    #2
    pane trants ja relee järgi tee võrgu toide ka siis peaks ju töötama

    Comment


      #3
      Originally posted by ints0000@Oct 11 2004, 15:11
      pane trants ja relee järgi tee võrgu toide ka siis peaks ju töötama
      Jäi pisut segaseks, Äkki viitsid joonistada!

      Comment


        #4
        võtad läbi dioodi selle signaali,siis paned ühe npn transi talle eel takisti baasi ja maa vahele (1kOm),emitter ka maha,kollektorisse sobiv relee ja relee teise otsa +
        adapter,trants,relee ja pinge(12V) on sinu valida,ainult kella skeemile pead 1,5 v stabilisaatori tegema,kui signaal nõrk on siis pead ühe eelastme ka tegema.
        workbenci skeemi formaati ei oska pildiks teha,muidu võiks ju joonistada ka

        Comment


          #5
          Originally posted by ints0000@Oct 11 2004, 20:41

          workbenci skeemi formaati ei oska pildiks teha,muidu võiks ju joonistada ka
          teed "print screeni" ja salvestad mingi progega (näit infranview ).
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Äkki õnnestub kuskile kas niisama või mingi olemasoleva led'i asemele panna optron? Siis sellele järele sümistor ja ongi enam-vähem kõik

            Comment


              #7
              Aga miks ümber ehitada, kas nii nagu on ei sobi?

              Comment


                #8
                Äkki keegi võiks palun joonistada mulle skeemi (pole veel nii äss et oskaks ise välja mõelda midagi)

                Comment


                  #9
                  PALUN!

                  Comment


                    #10
                    Minul on probleem natuke teisest puust. Nimelt on olemas patarei toitel uksekell, mille nupp pika juhtme otsas. Aga sooviks juhtme asemel kasutada raadiolaineid. Sest tahaks nupu värava taha paigutada. Kas oskab keegi nõu anda? Kust leida skeemi antud probleemi lahenduseks?
                    Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

                    Comment


                      #11
                      RX433 ja TX433, vahendaja: Velleman, müügil elektroonikapoodides, hind ca 100.- tükist.
                      Kui huvi, kasuta minu AK-s avaldatud valveseadme Kerberos (vau, mis vägev nimi koodi fragmente.Free for everyone.
                      Oma tarbeks!
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        See kül minu arvamus, aga mina igatahes eiraatsiks 100eegust moodulit pluss veel muud elektroonikat värava taha jätta..muidugi kui väikse juhtmega kuhugi värava taha see elektroonika paigaldada (kaake ju igasuguseid) Muidu idee on hea.

                        Comment

                        Working...
                        X