Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Abi paluks skeemi lugemisel...:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Lihtsalt jah tekkis küsimus, et sul lugeja ka ikka olemas...Vot seda prograt otsisin ise ka sealt lehelt, aga ei midagi :angry:

    Comment


      #17
      njah....nyyd on veel ainult see võimalus et tuleb hakata ise programmis kirjutama talle kuid ma ei tea millised käsud seal programis peaksid olema...äkki leidub keegi kes seda täpsemalt teaks..
      Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

      Comment


        #18
        Kas ma väidan õieti kui ütlen, et sul pole PICide progremisega veel kogemusi olnud? Kui jah siis alusta ikka millestki lihtsamast...näiteks LEdi vilgutamine vms...Otsid pici datasheedi kuskilt ja siis hakkad neid käske uurima. Põhimõtteliselt algaja sellega hakkama ei saa...(selle kaardi lugemise programmi kirjutamisega)

        Comment


          #19
          see väide on õige...ma pole elus kordagi tegelenud pic'idega...
          Kuid mul oleks siiski vaja see praegune skeem ära lõpetada selle PIC'iga seega oleks vaja ikkagi see pic16f84 ära kõrvetada.
          Ma loodan et ma leian lihtsalt kellegi kes oleks nõus selle programmi mulle valmis kirjutama..
          Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

          Comment

          Working...
          X