Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aegrelee skeemi oleks vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aegrelee skeemi oleks vaja

    Tere!
    Tahaks teha sellise relee, et kui signaaliallika pinge jääb peale kasvõi kolmeks tunniks, siis relee lülitab ennast ikkagi u. 3s pärast välja, peale signaali ilmumist.
    Antud juhul on signaal 12V.
    Ette tänades
    PIC16F877A

    #2
    Abiks taimer NE555.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Tänx, mulle tundub, et see asi toimib nii, et kui pinge sisendis on madalam kui toitepinge siis lükatakse väljundisse sisendpinge ja kui pinge sisendis on kõrgem, kui toitepinge kas siis lükatakse väljundisse maa?
      Ning seega mul peaks olema mingisugune pingeallikas, mis oleks kas suurema või väiksema pingega kui sisendpinge. Aga seda mul pole.
      PIC16F877A

      Comment


        #4
        Asi selles, et skeemi muidu vaja seleks, et NOKIA 3110 välja helistaks kiirvaliku klahvi alt. Äkki teda aga ei sega näiteks see, et kui seda klahvi hoitakse all ala pool tundi. Siis pole sellel skeemil tegelikult vajadust üleüldse.
        PIC16F877A

        Comment


          #5
          Kas piisavalt suure mahtuvusega kondensaator jadamisi+diood+takisti tühjendamiseks ei ajaks asja ära?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            mhm
            Mul on vaja asi panna toimima nii:
            ilmub +12V
            relee lülitub sisse umbes 3 sekundiks
            poole tunni pärast +12V kaob
            See kondekaga värk sobiks nagu siis, kui toide ilmub ainult hetkeks või mis
            PIC16F877A

            Comment


              #7


              Relee on niikaua rakendunud, kuni konde laadub.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Jaja.
                SRY mina sain hoopis valesti aru.
                Suured tänud. Nüüd saab asja kodus tehtud, ei pea ootama, millal tevaloga varustatud linna saab
                PIC16F877A

                Comment

                Working...
                X