Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kodusigna dsc pc510+MOBIILTELEFON

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ma ka asjaga pikalt tegelend, aga ei mõista sind. kirjeldus oli vist keerulisem, kui mõne itaalia rämpskeskuse manual
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #17
      kes oskab öelda mis on DSC pc 510 -l installeri kood kui ma teen reseti?

      Comment


        #18
        Installer manuaalis punkt 3 - Default 0510

        Comment


          #19
          on sul muidu seda manuali pakkuda?pc 510 -le

          Comment


            #20
            niih-- asjad nii,et asi koos ja ise uuesti progetud.suitsuandur kah taga.Sai ka siis midagi juurde õpitud.Tänud ka Digitalile.

            Nüüd tahaks nagu sinna siis ka moblat taha haakida.Et siis sireeni peale helistab ja samas ka paanika nuppu vajutades.Väljundiks siis pgm klemm mis läheb maha häire korral.Kuskil siin foorumis oli ka juttu aga see oli mingil autol.

            Kes tahab aidata?

            Comment


              #21
              kas keegi ei taha/oska? :unsure:

              või on otsingus mõned head võlusõnad?

              Comment


                #22
                saab ja olen ka mõne teinud. kõige lihtsam on asi mingile vanale Nokiale ehitada...
                selleks on vaja kahe kontaktikomplektiga releed ja natuke jootmisoskust. tuleb ühendada NC kontaktid "C" nupuga rööbiti ja teisest paarist "NO" tuleb ühendada nt nr "1" rööbiti ja siis vastavasse mälupessa panna soovitud number. kõige parem toorik on 1610 või 1611. akust tuleb sisu välja visata ja selle asemele panna 7806 toiteks, maa ja kivi gnd vahele tuleb aga panna 1...2 dioodi, et asi kindlalt töötaks.
                kui telefon on valmis ehitatud, siis tuleb relee otsad ühendada keskuse PGM pesa ja "+" vahele ja keskuses vastav PGM ära progeda. kui asi hakkab koheselthelistama, siis pole mõtet klemme hakata ümber jootma, vaid tuleb lihtsalt PGM asen ringi progeda.
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment

                Working...
                X