Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Puutetundlik lüliti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Re: Vs: Puutetundlik lüliti

    kohti üle sellepärast, et mingid mmõttetud tegelased jäid tulemata ja huvilised lihtsalt "ei mahtunud". Oleks tulnud igal juhul, aga saadeti mail, et ei mahu. kõik kohad kinni...

    Comment


      #17
      Vs: Puutetundlik lüliti

      Idee on väga huvitav. Proovin seda millaski ära PICutada ... Ah et MSP430 päeval oli kohti üle? Mulle öeldi ära - kohad täis. Vastikud s.pead Jään oma PICide juurde...nad veel kahetsevad
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        Vs: Puutetundlik lüliti

        meenus veel et , AD toodab 14 sisendiga mahtuvusemöötjat AD7142 , ehk siis 14 sensorklahvi ühes kiibis.
        http://www.analog.com/UploadedFiles/...32AD7142_0.pdf

        Comment


          #19
          Vs: Puutetundlik lüliti

          Loomulikult on odavam ise aretada kui jupid sahtlis ja töötund 0 krooni. Lihtsalt hoiatasin. Tahaks näha isearetist, mis kannatab toitepinge, temperatuuri, niiskuse, komponentide muutust ning mis "harjub" nt. lähedaloleva kolakaga.
          Kogemused.

          Comment


            #20
            Vs: Puutetundlik lüliti

            Esmalt postitatud felch poolt
            Ah et MSP430 päeval oli kohti üle?
            Kohti ei olnud üle, lihtsalt päris paljud jäid tulematta (>5 inimese vähemalt).
            Kolakoguja

            Comment


              #21
              Vs: Puutetundlik lüliti

              Elu on näidanud, et kui projektis on N (kus N>1) uut arendust sees, siis nendest läheb hapuks N-1 arendust. Nüüd teen 1 uusarendus korraga.
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                #22
                Vs: Puutetundlik lüliti

                http://www.uoguelph.ca/~antoon/circ/touch1.html
                Jootmine pole probleem!!!

                Comment


                  #23
                  Vs: Puutetundlik lüliti

                  arvan et kuidas teha , teab ka KaruTec ise. lihtsalt esitas sellise retoorilise küsimuse. nagu iga mõõtmistejada, allub ka klahvide mahtuvuse mõõtmine teatavatele seaduspärasustele, mis võib jagada PID põhimöttel kolmeks:
                  - proportsionaalne, ehk püsiv komponent - pcb , asukoha, komnonentide mahtuvused
                  - integraalne ehk pikaajaline triiv kliimast, materjalide mängimisest
                  - differentsiaalne, see on see sõrmetundja + kiiretoimelised häired.
                  nagu näha, huvitab meid vaid D osa, klaviatuuri puhul on kiired häired enamasti kõigile klahvidele ühesugused, seega saame keskmise fooni maha arvutada.
                  AVR teeb tagasihoidliku 4MHz sisemise klokiga sellist 14 klahvi analüüsi kuni >200 x sekundis - täiesti piisab.
                  C koodi ma siiski lisama ei hakka.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Puutetundlik lüliti

                    Esmalt postitatud KaruTEC poolt
                    Qprox on väga hea. Mul on neid eri kohtades peaaegu 400tk kasutusel ja pole mingeid probleeme olnud. Adapteerub väga ilusti erinevate tingimustega.
                    Minu käest võid saada 50,-/tk (ühe kanaliga).

                    Need isearetised ei suuda keskkonnaga arvestada ja töötavad reeglina ainult laua peal vati sees
                    Kas jutt konkreetselt samadest sensoritest QT113-D? Mul oli plaanis panna kontakt 5 mm pleksi taha ja kontaktpind poleks suurem 2 cm2 ehk siis lülitamine käib sõrmega. Kas peaks isolatsioonmaterjali paksust vähendama ja/või kontaktpindasid suurendama?

                    Comment


                      #25
                      Vs: Puutetundlik lüliti

                      Soojendan siis vana teema taaskord üles. Kas kellelgi on aimu kust Eestist ma saaksin osta puutetundliku lülitit? Olen Ta peaks toimima valgusti lülitina mis on integreeritud ühe mööblijupi sisse. Ise ei ole väga tehnika-mees, kuid tean et sellised asjad eksisteerivad aga nii palju kui olen uurinud siis keegi ei tea kust neid saada.
                      tänud

                      Comment


                        #26
                        Vs: Puutetundlik lüliti

                        läti dimmerid (alfa firma) ka puutetundliku lülitiga, hind sinna 200 krooni kanti. Vaadata tasuks igast lätakate tooteid müüvast poest (kuressaares igas ehituspoes olemas)

                        Comment

                        Working...
                        X