Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Toiteploki sobivus skeemile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Toiteploki sobivus skeemile

    On olemas adaper 12v 1000mA .
    Kas see suudab kuidagi (kasvõi mitte täisvõimsusel) ära toita " SELLE" ?
    Või äkki soovitate või aitate mul leida mingit muud lihtsalt ja adaperile sobivat võimendi skeemi. :unsure:

    Pole eriti kogenud selle teemaga, seepärast paluks mitte näkku ega makku lüüa.

    Ette tänades: Pang

    #2
    Mängima hakkab, aga ära ei toida. Adapteri väljundvõimsus on 12V x 1A = 12W (lihtne oomi seadus kas pole ) ja ei saa ju loota, et see oleks piisav võimendile, mille väljundvõimsus on 70W.
    Ei saanud ka täpselt aru, kas soovid sobivat võimu oma adapterile või vastupidi.

    Comment


      #3
      Originally posted by sebastian@Dec 16 2004, 17:04
      Mängima hakkab, aga ära ei toida. Adapteri väljundvõimsus on 12V x 1A = 12W (lihtne oomi seadus kas pole  ) ja ei saa ju loota, et see oleks piisav võimendile, mille väljundvõimsus on 70W.
      Ei saanud ka täpselt aru, kas soovid sobivat võimu oma adapterile või vastupidi.
      Lihtsalt oli see adaper " üle". Seepärast küsisin. Aga kas saab lihtsalt ise teha mingi toiteploki (ma mõtlen ikka töökindla, odava, lihtsasti kokkupandava) ?
      Või millise hinnaga selliseid poes müüakse (nt tevalos)?


      JA seda küsiks kah, et mida selle adaperiga saab huvitavat teha? (ma ei mõtle tulukeste vilkumist jne, aga kas nt mingi ekvalaiseri, nagu SEE saaks kokku panna ?

      Comment


        #4
        Originally posted by pang@Dec 16 2004, 19:29


        JA seda küsiks kah, et mida selle adaperiga saab huvitavat teha? (ma ei mõtle tulukeste vilkumist jne, aga kas nt mingi ekvalaiseri, nagu SEE saaks kokku panna ?
        ekvalaiser tahab 2-epolaarset toitepinget, toitekast, nagu ma aru sain, tuleb sul ühepolaarne...
        Intel inside.. Idiot outside...

        Comment


          #5
          Originally posted by mcgangsta@Dec 16 2004, 17:43

          ekvalaiser tahab 2-epolaarset toitepinget, toitekast, nagu ma aru sain, tuleb sul ühepolaarne...
          Adaperist tuleb vist jah 1 polaarne. Nii et polegi midagi sellega teha. Niisama las seisab seal kapinurgas w@ldur vist müüs knagi omatehtud võime. Niipalju kui äletan siis maksis 6kr 1 w, ehk 100 w rms= 600 kr. Minuarust oli see aga nii et pista kõlar järgi, juhe pistikusse ja mängib. Kas tal oli ka isetehtud toiteplokk?


          Aga mida huvitavat võiks siis selle mõttetu adaperiga teha?

          Et oleks huvitav ja kasulik :unsure: . Vajan teie soovitusi

          Comment


            #6
            No aga tee see võimendi valmis, millest enne kirjutasid. Ta hakkab tööle ka selle adapteriga...kui tunned, et võimu jääb väheks, muretsed hiljem tugevama alaldi .

            Comment


              #7
              see ekvalaiser on ühepoolse toitega.paranda -12V asemele sõna GND ja hakkabki kohe tööle.
              kui rohkem meeldib, võid +12V sama asja teha.vahet ei ole.

              Comment


                #8
                Kui adapter lahti kiskuda ja trafot natuke uurida? Mõnel sellisel on keskväljavõte olemas. Siis saad 2-polaarse toiteka teha.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X