Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

uln 2004 jaga mootordriver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by felch@Dec 20 2004, 08:41
    Kui kivi ei leia või vanale karku alla ei jooda , proovi oma esialgset skeemi nii täiustada nagu kirjutasin.
    sellest saan aru kudas need transid tuleb lisada, aga transide eraldamisest ei saa aru, ja miks need pnp,d peavad olema kui ma baasi annan ju + pinge mitte - nagu minuteada pnp transidele vaja on... või kuidas? Äkki saaks natuke täpsemalt seletada ja kasvõi paintis skeemi joonida...

    Comment


      #17
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/sild.JPG
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        see skeem on ju selline, et kui ma picilt jala lowks teen siis töötab asi yhtepidi(mootori 1 klemm saab - ja teisele tuleb siis jalg high tõmmata et mootor tööe hakkaks onja?

        e kui ma lasen inputi 1 siis npn töös kui 0 siis pnp töös. sain ma õieti aru?

        Comment


          #19
          Originally posted by bloody-orc@Dec 20 2004, 16:31
          kui ma lasen inputi 1 siis npn töös kui 0 siis pnp töös. sain ma õieti aru?
          Nii on see jah mõeldud põhimõtteliselt felchi skeemil, ainult mõte oleks takistid-dioodid panna sellised ja nii nagu on ULN2004 siseskeemis. Aga mina ei julgeks ülemise ja alumise skeemipoole sisendeid nii lihtsalt kokku ühendada. Mingil lühikesel ajamomendil nivoo vahetuse ajal on kõik transistorid avatud ja vooluallikas lühistatud...
          Igatahes huvitav ülesanne (vähemalt teoreetiliselt) pureda...
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment

          Working...
          X