Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tda2009a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tda2009a

    http://www.oomipood.ee/index.php?t=k...006&no_click=1 ostsin ednale ühe sellise vidina ja olen proovinud seda käividada juba paar nädalat ja asja korralikku asja pole saand,asi selles et kui arvuti taha olen proovind ühendada siis on kõlaritest suht vaikselt kuulda ja kuulamise tugevus kõigub suht palju kogu aeg.Tarhvosi ja muid vidinaid igatpidi proovinud aga ei aita miski trafoks on prägust tca-70-6 umbermähitud 25v peale.Kas asi võib olla skeemis ? kuna datasheedil on natuke erinev skeem miz oomipoe lehel. http://www.oomipood.ee/index.php?t=k...006&no_click=1 äkki keegi oskaks aidata milles viga võib seisneda,või äkki on kellegil selle isendiga tegemist olnud ja tead laita kiita.
    Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

    #2
    Tõenäoliselt on kas midagi valesti ühendatud või kunagi valesti ühendatud olnud ja niimoodi kivi ära küpsetatud. Mis pinge tuleb trafost välja? Kas silla ühendasid ikka õieti? Kas kivile on ikka radikas pandud? jne.

    Comment


      #3
      läbi silla tuleb 25v pinget ,radikas olemas.no kui ma sain kivi koos plaadiga tellides ja pole midagi plaadil ringi teinud.kui kivi läbi ks siis ei peaks täitsa vait olema?
      Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

      Comment


        #4
        ega sa takistid R1 ja R2 omavahel segi ei ajanud?
        seejärel mõõda pinged kõikidel jalgadel.
        mitmeoomist kõlarit kasutad?

        Comment


          #5
          see oli komplektis nii,ise ei ole võimendus plaati muutnud.kasutan selle võimendi testimiseks 8 oomist kõlarit (kingaudio ja siis pioneer kõlar pandud 8 oomile).
          kas võib olla et oomi pood on saatnud praak plaadi mulle?,mida nt ette nüüd võtta?


          enam pole sellist võimendi plaati seal müügil.


          kas see trafo rca-70-6 toidab selle ´võimendi ära või jääb väheks?
          Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

          Comment


            #6
            kas trafo tca 70 6 toidab ära selle võimendi?
            Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

            Comment


              #7
              Originally posted by eltonno15@Jan 24 2005, 14:52
              kas trafo tca 70 6 toidab ära selle võimendi?
              Selle südamik peaks olema 70W. Mul endal sama trafo ümber mähitud ning U101 lõpp järel. Puudu ei jää küll võimsusest.

              Comment


                #8
                hmm aga kui läheb sillast lüütidele on pinge 25,5 v ja kui ma ühendan lõppvõimendi ära siis langeb pinge kohe 3v peale ei olene kas signaal tuleb sisse või mitte
                Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                Comment


                  #9
                  kas see on normaalne et nii kõigub?
                  Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                  Comment


                    #10
                    No kui 3V peale langeb, siis pole ju toidet praktiliselt ollagi! Kas siis on kivi lühises või on toitekas midagi katkestuses nii, et toide peale ei tule.

                    Comment


                      #11
                      Pane toiteplokile koormuseks mõni vastava pingega (või pisut suurem) 20...30W lamp taha ja mõõda siis toitepinget. Kui kukub maha, siis viga toites. Kui pinge olemas, siis viga võimendi poolel.
                      ... siiski kogemustega spetsialist@71
                      * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

                      Comment


                        #12
                        Või pane võimuga piisavalt suure vooluga ampermeeter jadamisi ja mõõda sellega voolu. Loomulikult oleks hea mõte panna sekundaari vahele kaitse nagu alati. Kui see läbi läheb, siis on kindel, et võim on surnud.

                        Comment


                          #13
                          oli trafo viga panin nüüd ühe toroid trahfo sinna sisse aga ikka on mingi imelik pinin .kas keegi oskaks õelda kui suure mahtuvusega lüüte vajaja on?
                          Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                          Comment

                          Working...
                          X