Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

1väljundi = 2ks väljundiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    1väljundi = 2ks väljundiks

    Ma ei teagi kas selline asi on võimalik. Aga nimelt olex vaja skeemi, millega oleks võimalik 1 audio väljundi (n. arvutist line-out) muuta kaheks, et oleks 2 line out'i.
    Niiet kui kellegil on teadmisi/kogemusi siis igasugune abinõu oleks teretulnud.

    #2
    Splitter ehk jagaja ehk üks sisse kaks välja.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Pakutud lahenduse kasutatavus sõltub sellest, kuhu signaalid edasi lähevad. Helikaardi väljund- ja ühendatava seadme sisendtakistused peavad olema sobitatud. Lihtsaim ja lollikindlaim variant oleks ehitada operatsioonivõimenditest või transistoritest puhvrid (emitterjärgurid).

      Comment


        #4
        Originally posted by jan@Jan 29 2005, 01:52
        .....Lihtsaim ja lollikindlaim variant oleks ehitada operatsioonivõimenditest ....
        :blink: Ja siis veel toite jaoks üks ots.

        Nii hull see nüüd ka pole et teine sisend nii palju kogu sisendtakistust vähendaks, et väljund nõrgaks jääb.
        Võib ju isegi kõrvaklapid sinna toppida.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Originally posted by jan@Jan 29 2005, 01:52
          Pakutud lahenduse kasutatavus sõltub sellest, kuhu signaalid edasi lähevad. Helikaardi väljund- ja ühendatava seadme sisendtakistused peavad olema sobitatud. Lihtsaim ja lollikindlaim variant oleks ehitada operatsioonivõimenditest või transistoritest puhvrid (emitterjärgurid).
          Korrektne lahendus on tõesti niimoodi.

          Samas, proovi esmalt lihtsalt paralleelitada (kõik kolm otsa kokku). Kui soundis muutusi ei märka ja kõik toimib, siis võib ka nii. Samamoodi ühenda loomulikult ka varjestus ja teine kanal, kui stereosignaal.
          Ehk siis nagu vargapesa

          Comment


            #6
            Kui 3,5mm-se pulgaga seda teha tahad, siis tevalos on täitsa olemas selleks vastav jupp ac-012, http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...07#!200-007

            Comment


              #7
              Originally posted by Elukaz@Jan 29 2005, 03:10
              Nii hull see nüüd ka pole et teine sisend nii palju kogu sisendtakistust vähendaks, et väljund nõrgaks jääb.
              Võib ju isegi kõrvaklapid sinna toppida.
              Samas kui tahad korraga väljundis kasutada kõrvaklappe ja võimendit, siis ei mängi välja enam.

              Comment


                #8
                Siinkohal oleks teemaalgatajal aeg nati infot jagada, muidu jäämegi siin jahuma.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Põhimõtteliselt olekski vaja nii, et arvuti väljundist läheks 2 otsa võimenditesse...
                  Aga ma usun, et Digitali pakutud AC-012 otsik, peaks asja ära ajama.

                  Comment


                    #10
                    ostad 5,1 helikaardi ja paned ta 4.1na käima siis reeglina 2 stereot
                    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

                    Comment

                    Working...
                    X