Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tda7294 trükiplaat olemas,

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tda7294 trükiplaat olemas,

    Tervist!
    Tekkis mul siis selline probleem, et söövitasin omale trükiplaadi ning arvasin, et mul ka selle skeem olemas, aga tuleb välja,et mitte
    trükiplaadi mõlemad pooled ise siis järgnevad:

    ning


    On keegi äkki nende järgi teinud ja oskab soovitada skeemi, mille järgi tegi või siis anda juppide väärtused seal skeemil
    oleksin väga tänulik teile :P
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    #2
    Võta datasheedilt tüüpskeem ja hakka oma trükkplaadiga sobitama. Ei usu , et erilisi lahknevusi tekib.

    Comment


      #3
      Vot just õige asi mida mul vaja.... räägi kui kalliks sul kogu see pull läks, pean silmas just plaadi valmistamist? <_<

      Comment


        #4
        http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=540

        Comment


          #5
          Vot just õige asi mida mul vaja.... räägi kui kalliks sul kogu see pull läks, pean silmas just plaadi valmistamist?
          maksma läks täpselt nii palju, kui üks permanent marker(~10 eeku), liiter vett vms ning veel FeCl3(tevalos ~50 eeku graanulitekotike(peal kasutusjuhend),trükiplaadi peaks ka saama kuskilt tevalost arvatavasti...
          tartus tean mudu,et Tiigi1 ning vara realiseerimiskeskus ning narvamäel peaks olema seda


          Suured tänud sulle,kreeklane :lol:
          Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

          Comment


            #6
            trükkplaati ostke ikka RET poest. seal on nii ühe-, kui kahepoolset. 100EEK eest saab plaati nii, et pool elu joodad nendele.
            lahuse kohta ei oska kindlalt öelda, aga kunagi müüdi Noores Tehnikus purgi sees konsentraati. 70 maksis see purk. ostsin selle sõbraga 2-peale mingi 2 aastat tagasi ja siiani jätkub
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Markeritega joonistamise puhul soovitan kasutada ammooniumpersulfaati(50.- pakk, saab ligi 2L,söövituse ajal pole vaja lahust liigutada, kui plaat on püsti asendis), markeriteks sobivad Schneider 230(1..3mm) ning 233(0,8..1,5mm).Kasutan ise ning olen rahul.
              Edu&#33;
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Soovitan plaati kontrollida.... Minu vanad (aga siiski kogenud) silmad @71 ütlevad, et C5 on plaadile valetpidi märgitud. Ka http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=540 pildil on sama lüüt nagu valetpidi sees. Sellistel "kit" asjadel esineb üsna tihti apsakaid ja soovitan alati need üle kontrollida.
                ... siiski kogemustega spetsialist@71
                * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

                Comment


                  #9
                  ennäe,kontrollisin nüüd üle ja ei suutnud isegi oma silmi uskuda
                  Ole sa tänatud :lol:
                  Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

                  Comment


                    #10
                    Võta heaks&#33; Siin poleks ka valet pidi pannes pauku tulnud. Aga nähtud "kit&#39;e", kus isegi võimu toitelüüdid on tagurpidi sees. Vot see on juba valus (aga effektne)
                    ... siiski kogemustega spetsialist@71
                    * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

                    Comment

                    Working...
                    X