Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

oleks küsimus skeemi kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    oleks küsimus skeemi kohta

    kas keegi teab mis asjad need asjad on millele on suunatud noolega

    http://www.hot.ee/valpakas/filterlowbass
    eriti need numbritega ka tähistatud ja kas need kolmnurgad +ja - sega on potekad ve

    #2
    kolmnurgad on (op)võimendid. ja need numbritega on ilmselt mingi lüliti klemmipaarid.
    skeemides olevad kolmnurgad ja ristkülikud on enamasti integraallülitused(mida on ka kivis paiknevad võimendid).
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      kas mitte need ristküliku kastikesed ole takistid, aga need numbritega asjad on ikka ebaselged
      Aga kas keegi teab milliseid (op) võimendeid võiks sinna kasutada mingisugust tükki keegi soovitada äkki oskab oleks väga tänulik
      ja kas need lüliti klemmribad mis see tähendab et selle lülitil peab olema 6 klemmliistu mis lülitaks need kokku ja siis lahti
      parandage mind kui ma eksin

      Comment


        #4
        ristkylikud: takistid; numbritega? kummad? yhed on kondekad(2C ja C), teised klemmid(1-6)
        ribad, konded ja op-id peaxid ise välja arvutama vastavalt vajadusele
        seal ka valem ju...uuri vähekene texti, tõlgi...saab hakkama

        Comment


          #5
          ma mõtlen neid klemmribasid mille jaoks need on ei jõua kohale millised need komponendina välja peaksid nägema ja mis mõte neil on

          ma ei loe sealt välja nende operatsioonvõimendite arvutamise valemeid välja kuidas neid arvutada

          Comment


            #6
            Valemid olemas ju, opaka valid ise sobiva aga kui isegi skeeme ei osata lugeda, mis siis arvutamisest rääkida?!

            Comment


              #7
              Originally posted by valparaiso@Mar 2 2005, 19:11
              ma mõtlen neid klemmribasid mille jaoks need on ei jõua kohale millised need komponendina välja peaksid nägema ja mis mõte neil on

              ma ei loe sealt välja nende operatsioonvõimendite arvutamise valemeid välja kuidas neid arvutada
              psmlt pexid need moodustama crossfaderi(ylemineku) v siis midagi nivoo sarnast...oleneb, millele see minema peax?

              Comment


                #8
                need valemid on seal ju takistite ja kondekate välja arvutamiseks vaata ka enne kui õiendama tuled skeemist saan niikaugele aru kui tulevad need NN. KLEMMLIISTUD või ÜLEMINEKUD
                kas need võivad jääda ka kokku ühendatult et lihtsalt voolurada läheks edasi et nagu seda klemmliistu vahel üldse ei oleksgi

                Comment


                  #9
                  ja kuidas ma selle opi valin kuskil pole ju mingeid parameetreid

                  Comment


                    #10
                    No tuleb välja et pole viitsitud isegi lugeda:

                    "Each plug/socket combination needs 6 pins (as shown), with one for the earth (ground) connection, and the others for connection to the opamps. The plugs and sockets should be of high quality (preferably gold plated) to ensure reliability. The standard 0.1" pitch PCB pins (often used for IDC connectors) would make a good choice - they are quite cheap and reliable."

                    Selleks need nn. 6x klemmid/pesad. tõlkima ma ei hakka ja miks üldse on vaja seda skeemi? võib ju leida muidki otsinguga ntx: low bass filter või samamoodi "filter Low bass"

                    Comment


                      #11
                      btw, madalpääsfilter on inglismaa keeles low pass filter. bassiga pole siin midagi tegemist otseselt.

                      Comment

                      Working...
                      X